Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Vetélés után...

Mi lehet ez? Vetélés után vagyok, bővebben lent

Figyelt kérdés

Június 7én kezdődött el a spontán vetélésem, ez volt az első terhességem(mellesleg nagyon szerettük volna) véreztem nagyjából 7 napot és utána azt mondták hogy nem tisztultam ki teljesen de várjam meg a következő menstruációmat mert majd azzal ki fogok. És ha lejár utána menjek vissza.


Ez az első menstruációm a vetélés mitt lezajlott vérzés után. Első napon vagyok.

Iszonyú nagy fájdalom után ma ez jött ki belőlem, szerintetek ez még is mi lehet? Normális hogy ennyi szövet volt még bennem ennyi ideig?


Természetesen megyek nőgyógyászhoz a jövő héten csak most kicsit félek és jó lenne ha valaki tudna valami magyarázatot adni...


Itt a link a képhez amin látható a szobetdarab ami kijött, kérlek ha tudtok egy magyarázatot adni erre hálás lennék, köszönöm szépen!


[link]



2023. júl. 16. 17:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, 6 hetes voltam, ezt elfelejteni odaírni
2023. júl. 16. 17:29
 2/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem*
2023. júl. 16. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonlò vetélésem a 6. héten, de engem màsnap beutalt a Kòrhàzba,a Nôgyògyàszom- azt monta, hogy ki kell kaparni, nehogy bajom legyen.
2023. júl. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, mert lehet küretet kell végezni.
2023. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!