Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az, hogy fogamzásgátl...

Normális az, hogy fogamzásgátló elhagyása után nem jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

A megvonásos vérzésem óramű pontossággal jött meg mindig, bár tudom, hogy nem igazi menstruáció.

2.5 év után befejeztem a fogamzásgátló szedését ( nem szeretnék gyereket, csak féltem a mellékhatásoktól) , most viszont nem akar megjönni. Mivel megszoktam, hogy mindig pontos a megvonásos, ezért kicsit már rástresszeltem, mert ez már a 4. nap ,hogy késik. Voltunk együtt a párommal, óvszerrel védekeztünk, amivel nem volt probléma. Normális ez? Más is tapasztalt ilyet? Mennyi idő, még "észhez tér" a szervezet?


2023. júl. 30. 09:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Normális. Ugyan én kilenc évig szedtem és a gyógyszer előtt sem volt normális a ciklusom, de nekem abbahagyására után 3 hónap kimaradt. Másoktól is hallottam már ezt, a 4 nap semmi ez esetben!
2023. júl. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!