Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért történik ez? Mi okozhatja?

Miért történik ez? Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Mostanában (már több hónapja) miután a párommal szeretkeztünk, rá egy-két napra, megdagad a szeméremajkam, és elkezd viszketni (fáj is) is. Sárgás színű, túrós jellegű folyásom lesz (nincs különösebb szaga). Sajnos minden egyes együttlét után jelentkezik.

Akinek már volt ilyen leírná mi ez?


Minden nőgyógyászati eredményem negatív, ezért nem értem az egészet.


2010. okt. 14. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:

nem vagy terhes?

akkor is jelentkezhet ilyen.

2010. okt. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már több hónapja észlelem, s a havim is megvan rendesen, többször voltam nőgyógyásznál, aki ultrahangot is csinált, úgyhogy terhesség kizárva.
2010. okt. 14. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:
hüvelygomba?
2010. okt. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én is gondoltam már rá, de miért mindig csak akkor jelentkezik, amikor együtt vagyok a párommal, egyébként nem
2010. okt. 14. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyesmi együttlétnél, de nekem kimutatta a nőgyógyászati kenet, hogy hüvelygombám van. Lehet, hogy attól volt.

23/L

2010. okt. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Óvszerallergia? Vagy ha mással védekeztek, akkor az. Bár az azonnal jelentkezik, azt hiszem. És ha gombád lenne, az is azonnal viszketnek, nem 2 nap múlva.
2010. okt. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem védekezünk semmivel sem. Én sem értem, hogy miért csak másnap vagy két nap múlva dagad meg a sz.ajkam és eléggé fáj is. Teljesen tanácstalan vagyok. Most arra kértem a párom, hogy menjen el orvoshoz és nézesse meg magát, lehet ő fertőz. Vagy ilyen nem lehet?
2010. okt. 15. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!