Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Réz spirál tapasztalatok?

Réz spirál tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, minden érdekel ezzel kapcsolatban, szeretném kerülni a hormonokat, 23 éves vagyok. Árak, tapasztalatok, stb.

Köszönöm szépen


2023. aug. 3. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Erösen gyulladáskeltö, sokszor végleges meddöséget okoz, illetve komoly gyulladásokat, amiket a legtöbbször nem lehet gyógyítani, csak mütéttel lehet a panaszokat megszüntetni
2023. aug. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jesszusom... 4 éve vagyok a párommal, szerettem volna úgymond "közelebb kerülni", de nem tudok most már akkor megoldást
2023. aug. 3. 10:47
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Azért az nem igaz, amit az első ír.

Valamelyest tényleg hajlamosít a kismedencei gyulladásokra, de az jellemzően olyanoknál fordul elő, akik “elfelejtik” levetetni vagy cseréltetni a spirált, és bennük rohad 20 évig. És meddő sem leszel tőle.

De a hormonos spirál minden tekintetben sokkal jobb, és van nem szült nőknek mini változat.

2023. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Viszont a hormon hizlal sok esetben, nekem azzal problémáim vannak spirál nélkül is 😅
2023. aug. 3. 14:13
 5/13 anonim ***** válasza:
A hormonos spirál nem olyan, mint a tabletta. Alig szívódik fel a keringésbe hormon, nagyrészt helyileg hat. Nem szoktak tőle hízni.
2023. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És az a része, hogy végleg megszunik a menzesz? Szeretnék majd babát
2023. aug. 3. 16:01
 7/13 anonim ***** válasza:
A nyálkahártya vékonyodik el a hormon hatására. Ettől még ha leveteted, akkor helyreáll.
2023. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2023. aug. 3. 16:07
 9/13 anonim ***** válasza:
A végleg megszűnik tőle, az van akinek igen, van akinek nem.Nagyon fiatal vagy, hormonadagolós spirált lehet nem írnak fel Neked.Nekem az van fent, 40 felett vagyok, gondom nincs vele, de nekem nagyon nagyon kevés,de van vérzés .
2023. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy fiatal. Amerikában kb. az elsőként választandó módszer a tinik körében a hormonos spirál. Azért is van belőle mini verzió....
2023. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!