Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Merula kehely/tölcsér igen...

Merula kehely/tölcsér igen magas mehszaj esetén?

Figyelt kérdés

Érdekelne, mert magas a mehszajam és sok is van, görcsök is vannak rendesen. Erre az egyre írják hogy sokat bír felfogni, nem kemény és nem is puha, és mindenkinek a mérete. De rengeteg kritika van felőle. Ezek is 3 evvel ezelőttiek.

30ml-t kétszer -háromszor kell üríteni 12 órában.

Köszi a segítséget!



2023. aug. 4. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:

A sima Merula egy megosztó kehely. Van akinek bejön, van akinek nem. Macerás felrakni, nagyon ki kell tapasztalni a használatát.

De, mivel nincsenek léglyukai, mint a többinek, így mégjobban görcsöltet. Ha amúgy is görcsölsz, nem lesz jó.

Viszont van a Merula XL erös vérzéshez. Ezt könnyebb felrakni, bár ennek is van trükkje, viszont 50 ml-t bír.

A másik nagy méretü, 50 ml-es kehely a Lali xl. Léglyukas. Könnyebb használni.

Mindkettö magas méhszájhoz van.

2023. aug. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Majdnem 5 cm az átmérője a Lalinak. Emillan néztem. Az nem nagy egy kissé? Engem ez kicsit "megijeszt".
2023. aug. 4. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Merula XL-t használok. Na, az nagy. Lalit nem ismerem. De nekem van hely.
2023. aug. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából az a baj, hogy 5cm az átmérője. 4 cm-sel is alig bírok pisilni. Facelle egy jó méret az S.lenne ha hosszabb lenne a fogókája, ez lenne vagy, ha hosszabb lenne maga a kehely. Alig bírtam kiszedni! Elég puha, elég keskeny. Pisilésnél észre se veszem.

Funcup is van annál nehézkes a vizelés. Kivenni betenni könnyű.

Facelle lenne jó hosszabb fogantyúval vagy testtel!

Nem tudtok ajánlani egy hasonlót?

2023. aug. 5. 11:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!