Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jártatok már hasonlóan?

Jártatok már hasonlóan?

Figyelt kérdés
Ebben a rohadt melegben az elmúlt pár napban többször is úgy beleizzadtam a betétbe, hogy amikor elmentem pisilni és húztam le a bugyit hozzám ragadt a betét. Mármint annyira, hogy konkrétan jobban tapadt az alsó felemhez mint a ragasztós fele a bugyimhoz és elvált tőle. Mármint nem az egész, de egy jó nagy része és utána már hiába próbáltam volna visszatenni nem ragadt tovább rendesen. Kicseréltem persze de volt hogy amúgy alig volt benne kb. Meg rohadt idegesítő, áááá 😡😡

2023. júl. 19. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Hát, így még nem, de furcsa is lenne férfi létemre.

Mondjuk hosszú hajam van és az póló nélkül hozzá szokott ragadni az izzadt hátamhoz, úgyhogy talán ebben együtt tudok érezni a nőkkel, ha ők is tapasztalnak néha ilyesmit.

2023. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kitana. ***** válasza:
Tampont használok, szóval nem jártam így, de szerintem ebben a melegben a legkisebb bajom lenne a betéttel, hogy lejön pisiléskor.
2023. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát az együttérzést köszi azért 😅 örülj hogy neked nem kell ilyenekkel bajlódnod 😅
2023. júl. 19. 22:47
 4/11 A kérdező kommentje:
Kitana nem mondtam hogy csak ez a bajom vele 😂😂 de nem szeretem a tampont
2023. júl. 19. 22:48
 5/11 anonim ***** válasza:

#3

Természetesen örülök neki. Elég szarul, fosul hangzik a szituáció.

Mondanám, hogy stift dezodor, de nem hangzik valami jó ötletnek odalent.

2023. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát így én sem jártam konkrétan, de hozzam is kegyetlenül tapad… nekem a legnagyobb problémám hogy utalok izzadni, és jelenleg ülő helyzetben mozgás nélkül is szakad rólam a víz… szerencsére a a havimnak vége erre a hónapra, de értem a problémád, esetleg keress olyan betetet aminek erősebb a ragasztoja (pl tapasztalatom hogy a libresse gyengébb mint az always)
2023. júl. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezért is használok tampont főleg nyáron. Sokkal higiénikusabb, mint a beizzadt betét. :(
2023. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gondolom Libresse, igaz? :D Annak szokott gyenge lenni a ragasztása, sőt, a hátsó részénél nincs is ragasztó. Az Always-nél nincs ilyen probléma. Amúgy szerintem óvatosan vedd le a bugyit ilyenkor, hátha úgy ottmarad, tehát ne letépni akard magadról.
2023. aug. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Always jól ragad :)
2023. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, párszor. Ilyenkor kidobom, nem izgat a dolog xd
2023. szept. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!