Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet? Sose tapasztal...

Mi bajom lehet? Sose tapasztaltam még ezt

Figyelt kérdés
Még kb 2 hónapja voltunk nyaralni párommal, akkor 2x elfelejtettem bevenni a fogamzásgátló tablettámat(előtte ilyen sose fordult elő), egyiket pótoltam 12 órán belül (Reziát szedek), másikat viszont csak olyan 14-15 óra után pótoltam. A mensim 1 napot késett, amit annak tudtam be, hogy mivel az utolsó napokban kicsit össze-vissza szedtem ez bekavart. Párommal együtt is voltunk, nem ment el belém. A mensim szépen meg is jött, minden ugyan olyan volt. Majd a következő menstruációm időben megjött, viszont az átlagos 4 nap helyett most 6 napig és még a 7. nap reggel is volt barnázás, de végig iszonyat erős vérzésem volt, ami rám sose volt jellemző. Most az ovulációs időszakban vagyok és tegnap elkezdtem barnázni és fáj az alhasam picit, mintha menstruálnék. Nem hiszem, hogy terhes lennék vagy valami, mert párommal utoljára kb 1 hónapja voltunk együtt és közben nagyon erős mensim volt. Engem most ez a barnázás aggaszt, mert sose tapasztaltam ezt az elmúlt 10 évben.
2023. szept. 4. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Hát....most tapasztaltad. Ami késik, jön. :)
2023. szept. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem menj el dokihoz. Az a biztos.
2023. szept. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Ez a „barnàzàs“ nem nagy baj. Ha a következô menstruàciòd is fura lesz, akkor forduljàl orvoshoz.
2023. szept. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta a menstruációm is megjött, de gyógyszer mellett ilyenkor nem szabadna
2023. szept. 4. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!