Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasi fájdalom kivel fordult...

Hasi fájdalom kivel fordult már elő?

Figyelt kérdés
Szülés után 1-1,5 évvel kezdődött hogy menstruáció előtt pár órával a köldököm alatt jobb oldalon fájdalmat éreztem először még csak köhögésre tüsszentésre és felülésre izomláz szerű érzés volt. Mostmár rosszabb lett és egy lépcsőzéstől vagy sok sétalástól is fáj ott pluszba. KB a menstruáció kezdetétől 2 hétig fáj. Több orvosnál is voltam magán rendelésen.Nőgyógyász szerint semmi gond nincs. Vérvétlen mindent rendben találtak.Hasi UH-n ott is mindent rendbe találtak. Elmentem egy endokrinológus Nőgyógyász szakemberhez ő az endometriózist teljesen kizárta. Most a CT re várok. Valakinek esetleg tapasztalat volt e már ilyen mitől lehe? Nagyon sok orvost megjártam és senki nem tud mondani semmit! Köszönöm a válaszokat!

2023. szept. 18. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
És mégis minek a CT? Mit vársz tőle, ami nem látszott volna egy hasi meg egy nőgyógyászati IUH vizsgálaton?
2023. szept. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mivel az UH -os orvos mondta h kell a CT mert az mélyebbre lát át világít és így talán meg lesz az oka a fájdalomnak ja és a nőgyógyász is ezt ajánlotta azért kell :)
2023. szept. 18. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!