Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Már egy ideje, kB 8 hónapja...

Már egy ideje, kB 8 hónapja fáj a hátam, leginkább ülésnél, mikor nem tartja semmi, de néha sok futás kovetoen pár napra pluszban meg óriási fájdalom. Veletek is fordult már elő?

Figyelt kérdés

Sajnos eleinte nem vettem komolyan, de egyre rosszabb. Voltam reumatológian is, röntgen alapján keresztcsont gyulladasra gyanakodnak,de további vizsgálatokat végeznek, mert nem derült ki teljesen az ok, hogy miért fáj, tehát mennem kell vérvételre.


Ti veletek volt hasonló? Mi tudott segíteni?



2023. máj. 22. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt a diagnozis ilyen bajaimmal. Nem hatott ra masszázs se, gyulladáscsokkento se. Fájdalomcsillapitotol pár óráig jobb volt.


Egyedül a gyógytorna és nyújtás segített. Egy pici fizikai edzés, pl kondi nálam 1 hét alatt újra begyulladt.


Futast se javasolták, csak a tempós gyaloglást, mert ott nincs rázkódás.


Nekem tényleg a nyújtás segített, meg figyelni a testtartasra, ha görnyedt akkor megint baj lesz vele.

2023. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én ha egyenesen ülök, csak jobban fáj. Én is járok kondiba, de focizok is

Ez így nagy baj lesz

2023. máj. 23. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!