Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikortól van hüvelyi folyás?

Mikortól van hüvelyi folyás?

Figyelt kérdés
5 éves lányomnak néha, nem minden nap, mintha lenne egy minimális folyás a bugyiján, sárgás legalábbis megszáradv, csak egy pici, és nem minden nap. Nem büdös, nincs szaga, és nem látom vakarózni. Ez normális? Akinek esetleg említettem azt mondta igen, de nem tudom, nem vagyok jó biológiából de azt hittem folyás is csak a pubertás kor környékén van először
2023. szept. 19. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Nekem olyan 10-11 éves koromban kezdődött, aztán 12 évesen jött meg először. Nekem elég korainak tűnik, de teszem hozzá nem vagyok se orvos, se biológus.
2023. szept. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Szia! A hûvelyi fertôzések hàtterében a közösségbe jàrò gyerekek nagy részénél inkàbb a bélférgesség àll, de leggyakrabban a bakteriàlis fertôzés okoz hûvelyi folyàst. Szakorvos dönti el a kezelés mòdjàt!
2023. szept. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2023. szept. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az első az én kerdesem, rajottem hogy itt jobb válaszokat kaphatok, de mint kiderult ellentétes választ kaptam, még ugy se tudom most cipeljem e egy felesleges nődoki vizsgálatra.

Második kerdeshez nincs kozom.

2023. szept. 19. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!