Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Többször is voltam nőgyógyászn...

Többször is voltam nőgyógyásznál,kaptam rá krémeket,és kúpot is. Mégis a viszketés majdnem minden hónapban jelentkezik.Tudom,hogy a húgycső nem nőgyógyászati dolog, de a vizeletben sokszor fehér úszkáló bigyók vannak.Urológiai vizsgálat indokolt?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászati vizsgálat során az orvos megállapította,hogy fertőzésem volt, és azt hittem sikerült is kikezelni belőle. De a viszketés újra,meg újra visszatér, erős fellángolással,és diszkomfort érzéssel,pedig legutóbb már állítólag nem volt semmi a kenetben. Valamelyik nap megnéztem a vizeletemet,és abban fehérjére hasonlító dolog úszkált. Nem tudom,hogy lehet-e összefüggésben,de azt olvastam,hogy a hüvely és a húgycső kölcsönösen meg tudják egymást betegíteni.Nőgyógyászhoz, úgy érzem ezzel már felesleges visszamennem,ugyan azt fogja mondani. Ha elmegyek urológushoz ott esetleg számíthatok rá,hogy meg tudják végre mondani,hogy mi lehet a gond? Nagyon el vagyok keseredve, rengeteget szenvedtem már ezzel,és van amikor éjjel is annyira kellemetlen,hogy a pihenés rovására megy.
2023. szept. 25. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Probiotikum, hüvely flora gél.


Joghurtos tampon, esetleg grapefritmag kivonat.


Tozegafonya


Cickafark fű tea

2023. szept. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Mindegyiket próbáltam már, de a probléma továbbra is fennáll. A fehérje is volt már többször, azért is néztem meg újra kíváncsiságból,amikor érzem,hogy erősebb a viszketés és a rossz közérzet.
2023. szept. 26. 00:00
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Testszerte gomba lehet? Candida? Belsőleg is edd.
2023. szept. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Mármint a probiotikumot
2023. szept. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy még nem próbáltam. Viszont azt azért tényleg megkérdezem még egyszer,hogy urológiára érdemes ezzel elmennem?
2023. szept. 26. 00:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, menj amíg meg nem szűnik.
2023. szept. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs nagy stressz az életedben? Mentális problémák? Nekem a stressz mindig kihozza, jobb esetben menstruáció után enyhül, vagy szünetel.
2023. szept. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem is akkor csillapodik kicsit. És igen, rettentő stresszes vagyok és sokat idegeskedek.
2023. szept. 26. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!