Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem vizsgált meg az orvos?

Miért nem vizsgált meg az orvos?

Figyelt kérdés
Fájdalmas és rendszertelen menstruációval fordultam orvoshoz de a nőgyógyász mégcsak meg se vizsgált csak felírt fogamzásgátlót és elküldött, mondván ez majd beállitsa a fájdalom meg csak hiszti

2023. szept. 26. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Államiban ez megy, futószalag az egész. Csináltass először egy has-medence UH-t nem e endometriozis
2023. szept. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1

Hát igen, ez a szomorú valóság. De sajnos most nincs magánra pénzem .


Az állami meg ilyen , meg se vizsgálják az embert csak adnak valami tablettát és elzavarják

2023. szept. 26. 16:38
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Első: Csak egy hasi UH, amit egy radiológus csinál, az nem fogja kimutatni.

Egyébként államiban sem mindenhol ez megy, azért normálisabb helyeken legalább megvizsgálják a beteget.


Kérdező: Azt, hogy miért nem vizsgált meg, nem tudom. Menj el másik orvoshoz, ennyit tudsz tenni.

2023. szept. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
A betegjogi képviselő elérhetősége mindenhol ki van plakátolva.
2023. szept. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
KEress egy normális orvost! A fogamzásgátlót meg nehogy szedd
2023. szept. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
3as, nekem kimutatta... és a nődoki is hasi és medence uh-ra küldött. Nem hüvelyire meg semmi. Csak erre, de szépen látszott..
2023. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Persze, ha van egy 8 centis endometriomád, az látszik. De sok esetben a hashártyán meg tt-ott a hasüregben lévő endometriosist még a hüvelyi UH se mindig látja, nem hogy a hasi.
2023. szept. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj masik orvoshoz rendelesi idoben. Mond, hogy verzesed van, cikluson kivul. Kotelezo azonnali vizsgalat. Maganba: 30000. Ez nem olyan sok. En is erre faztam ra, ugy gondoltam, hogy az allami vizsgalat is alapos. Nem volt. Szovak: kerj kolcson. Ha nem tudsz masikhoz menj ne fajdalommal, mas panasszal. Barmi lehet: endo, myoma, ciszta, hyperplasia. Jobbulast
2023. szept. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát. Ma voltam egy nagyon kedves empatikus orvosnál.
2023. szept. 27. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!