Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egy betét/tampon márka nem...

Ha egy betét/tampon márka nem válik be, mit csináltok a csomag maradékjával?

Figyelt kérdés
Elhasználjátok ugyanúgy ha már megvettétek, vagy kidobjátok felhasználás nélkül?

2023. okt. 7. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk még nem jártam így , de odaadnám annak, aki használ ilyet.
2023. okt. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Betéttel még sosem jártam így, de pelenkát dobtam már ki, mert nem ért annyit, hogy állandóan átázzon.
2023. okt. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elhasználtam sűrűbb cserékkel, nem vettem újra. Ugyanúgy, mint a wc papírt, van amelyikből több kocka kell azonos eredményhez, azért még elhasználtam.
2023. okt. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Kidobtam. Engem az ob elkezdett marni pár perc után, hát a fenének sem kell
2023. okt. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Tampont kidobtam, azt úgysem használnám, a betétnél, ha "csak" kevesebbet szív fel, akkor itthonra jó lesz.
2023. okt. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Miutan fel lett bontva, odaadni is csak olyannak tudom, aki ismer, el meri fogadni. Odadnam, vagy kidobom. Nem hasznalom el azert, hogy behozzam az arat.
2023. okt. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Bella betét volt ami nagyon nem jött be. Néha rávettem magam, hogy itthon betegyek egyet "ha már kifizettem", de aztán amikor már csak pár hónapja porosodott a fürdőben rájöttem, hogy sosem fogom elhasználni. Úgyhogy repült az egész csomag a kukába, elfogyott belőle kb 3-4 darab.
2023. okt. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már, hogy nem jött be amit vettem, nagy nehezen elhasznaltam belőle valamennyit, a maradékot oda adtam barátnőmnek mert ő pont ezt a márkát használta.
2023. okt. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Elhasználom és többé nem veszem újra. Nem dobok ki semmit csak azért, mert nem tetszik eléggé.
2023. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!