Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 40 éves kor felett, pocak...

40 éves kor felett, pocak növesztés természetes, a nőknél?

Figyelt kérdés
A nőknél genetika és testalkat függő, hogy a nők hasa előre gömbölyödik, vagy a nő hasba szélesedik? Valaki szélesedik hasba, valakinek a hasa előre terjeszkedik.

2023. okt. 7. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Jön a klimax és lelassul az anyagcsere. Ha nem szerencsés a genetikája és nem figyel magára, akkor meghízik.
2023. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%

A hasi zsír felgyülemlés mindig valamilyen emésztési problémára és nem megfelő májműködésre utal. Nem korfüggō.

Glutén vagy tej nagyon sokszor okoz ilyet, ami megterheli a májat és a hasra rakódik a zsír. Annyi genetika van ebben hogy ezekre az élelmiszerekre kialakuló érzékenységi hajlam öröklődik.

2023. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Menopausa környékén az ösztrogénszint csökkenésével csökken az alapanyagcsere, így ha az illető ugyannyit eszik és ugyanannyit mozog, akkor is hízni fog. Plusz az ösztrogénhiány a testösszetételre, zsíreloszlásra is hat, nő a zsírtömeg és nő a zsigeri zsír aránya.
2023. okt. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem, a férfiaknál van ez így.
2023. okt. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Nem, a nők combra, seggre és cicire híznak. Ha a hasadra hízol ott talán van hormonális probléma.
2023. okt. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 en mindenhova hizok még hasra is
2023. okt. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Jó mindenki hízik mindenhová, csak nem azonos ütemben.
2023. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez valami fétis nálad kérdező? Már a harmadik ilyen és ehhez hasonló kérdést látom. Gondolom mindet te írtad ki. Na én már 25 éves koromtól nem éltem lapos hassal, mert ahogy picit hízni kezdtem, az mind a hasamra ment (nálunk ez genetika apai ágon a nőknél). Most 35 évesen , a várandósság előtt is volt elég jó kis belem, sejtem ,hogy nem lesz lapos hasam szülés után sem. Anyum 65 éves , vékony, lapos hasu. Ez genetika is Szerintem. És a férfiak pont úgy pocakosodnak a kor előrehaladtával, mint az arra hajlamos nők.
2023. okt. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%
Undorító ha egy nőnek nagy bele van (a terhesség más, ott a forma is más). Főleg ha csak fonnyadt csecse van hozzá.
2023. okt. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ételintolerancia. Elfáradtak vagy sérültek a lebontó enzimek.

Ki kell vizsgáltatni, azzal nem veszítesz.


Rengeteg csinos 40+ nő van.

2023. okt. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!