Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aranyér probléma esetén lehet...

Aranyér probléma esetén lehet szeretkezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elég furcsa kérdéssel fordulok hozzátok, hátha esetleg valaki volt hasonló helyzetben, vagy tudna segíteni.

3 hónapja megszületett a kislányom, akit sajnos csak 2 hónapig tudtam szoptatni. Ezután pedig borzasztó aranyér probléma jelentkezett nálam, amivel természetesen jártam orvosnál, jelenleg is teszem, amit javasolt. Az orvos szerint a szülés okozhatta az aranyeret, viszont a szoptatás alatt rengeteg gyümölcsöt ettem és nagyon sok vizet ittam, így a rostbevitel miatt úgymond "csendben" volt. Már sokat javult a helyzet, de még nem gyógyult meg teljesen.

A kérdesem az lenne, hogy a gyógyulás ideje alatt szabad szexelni?

Az orvos nem tiltott el tőle, viszont furcsa érzés odalent. Amikor a férjem behatol, kicsit feszítő érzés, de egy pár perc múlva el is múlik. Kisugározhat oda az aranyérrel járó furcsa érzés? Bocsánat, ha hülyeséget kérdezek, nem voltam még ilyen helyzetben.

A 6 hetes vizsgálat után semmiféle gond nem volt, amikor lefeküdtünk, ezért nem hinném, hogy szülés utáni probléma. Vagy az előjöhet ilyen későn?



2023. nov. 9. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem terhesség és szülés előtt is volt aranyerem, mégis összehoztuk a kisfiam :)

Az enyém mondjuk általában tünetmentes, inkább esztétikai problèma, de van, hogy fáj/vérzik, viszont annyira nem szokott vészes lenni.

Műttetni csak akkor szeretném, ha már biztos nem fogok szülni, de addig ez nem is fog rendbejönni, maximum tünetmentes lehet. Szex azért lesz addig is :) (Egyébkènt akkor nem emlèkszem, hogy fájt volna...)

2023. nov. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező!

Azt kérdezném tőled, hogy anál szexet csináltok vagy hagyományos szexet? Mert nem egyértelmű számomra!


Ha csak hagyományos szexet, tehát vagina behatolást végez rajtad a férjed és így is fáj az aranyered?

2023. nov. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is kisugárzik.
2023. nov. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csakis vaginális behatolás. És olyankor az első néhány mozdulat kicsit kellemetlen, feszítő érzés mindkét nyílásnál. Nem fájdalmas, de egy pár percig kicsit óvatosabbnak kell lennünk. Hülyén hangozhat, de olyan érzés, mintha túl szűk lennék és kellene néhány "lökés" hogy kitáguljak. Máshogy nem igazán tudom leírni milyen érzés. Hüvelyszárazságra is gondoltam már, hallottam hogy sokan a szülés után azzal bajlódnak, de akkor gondolom csak a vaginámban érezném azt a feszítő érzést.
2023. nov. 9. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!