Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után milyen tünetek jöttek elő nektek?

Figyelt kérdés

7 éve szedem, semmi mellékhatása nem volt soha, viszont elgondolkodtam rajta, hogy abbahagyom.

Nagyon sok videót láttam arról, hogy utána hogy néz ki a nők arca. Én rettegek ettől és most meg már félek abbahagyni.

Nektek milyen tünetek jelentkeztek utána?



nov. 18. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Nekem az első pár hétben a libidóm ugrott az egekbe, de aztán helyreállt a dolog szerencsére :)

Semmi más tünetem nem volt, súlyom se változott stb.

Miért, hogy nézett ki a videókon a nők arca??

nov. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább milyen tünetek múltak el - hálistennek :)
nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy, azaz egy darab pattanásom lett amikor abbahagytam.


Hajhullásom volt, azt tud okozni páraknak, cinket érdemes rá szedni, de csak maximum 3 hónapig, kúra szerűen.

nov. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1: Nagyon durva pattanásos volt a bőrük több mint egy évig.

Megrémísztett mikor rágondoltam, hogy úgy menjek dolgozni.


Köszi a válaszokat!

nov. 18. 18:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lett egy pár pattanásom az elején, a libidóm iszonyatosan megnőtt az első hónapban, azóta rendeződött, de durva volt. Gyógyszer előtt a mesim 32-38 napos volt, eléggé indgadozott,mostmeg mint az óramű. Én meg azt hittem bogyó után minden zutyu lesz, tévedtem.
dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!