Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a szex, semmi más tünet....

Fáj a szex, semmi más tünet. Érdemes orvoshoz mennem vagy van tudtok esetleg javasolni valamit erre?

Figyelt kérdés
Nincs folyás, égés, viszketés, még csak nem is piros a hüvely. Egyetlen tünetem van, a szex közbeni fájdalom.
nov. 20. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
nov. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló problémaval küzdöttem én is.

Nekünk az vált be, hogy sok volt az előjáték, akár 1-1 alkalommal csak orális szex.

Szereztünk be kisebb vibrátorokat ami segített abban, hogy egy kicsit táguljak.

És több pózt kipróbáltunk amire megtaláltuk,hogy melyik egy kicsit kényelmesebb.

Majdnem rá ment a kapcsolatunk eleinte, de az őszinteség és a nyitottságunk sok mindent megoldott.


Azóta teljesen megszűnt a fájdalom,ha úgy érzed nincs mögötte testi tünet akkor ezek lehetnek jó megoldások.

nov. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak eddig nem volt ilyen problémám, meg múltkor már síkosítót is használtunk, aztán mégis. Lehet, hogy felborult a ph-m?
nov. 20. 11:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem irtad, hol es hogy faj. A huvelyed, a nyalkahartya?

Vagy a mehed, mikor melyre hatol? Utobbi nekem pl miomatol volt.

nov. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A hüvelyem fáj, mintha nagyon dörzsölődne
nov. 20. 12:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó póz, nem jó irány, kevés előjáték, stressz, hormonális változás . Valami ebből?
nov. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kevés előjáték, nem vagy felizgulva, nem nedvesedsz, gyógyszer okozta szárazság, túl durva behatolás, újból meg újból feldörzsölés, stressz.


Ezer millió oka lehet.


Megoldás: sok előjáték NEM síkosító - magadtól nedvesedj és tágulj, nyalás, stb. Ha fogibogyót szedsz, válts, mert okozhat ilyen tünetet, stresszcsökkentés...

nov. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!