Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, van aki pisilés után...

Lányok, van aki pisilés után nem törli ki, nem használ WC papírt? Ez van, akinél normális?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy lánnyal, már másodszor fordul elő, hogy szabadban pisil, és nem használ se papírzsepit, se semmit... ezt más is így csinálja, vagy csak nekem fura?
nov. 25. 19:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Egész életemben kitöröltem és soha nem hallottam ilyenről. De fúj, nagyon büdi lehet.
nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az is fura, hogy a srácok nem törlik meg.
nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én megtörlöm. Pont ezért is fura, hogy egy nő nem...
nov. 25. 20:04
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem nem ok-okozat, de te tudod.
nov. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4%
Persze, használok tisztasági betétet, plusz menzesznél is betétet használok. Azt a pár csepp pisit simán felszívja ami ottmarad. Nem nagy mennyiség, a szagokat meg az illatosított betét semlegesíti. Ráadásul a betétet meg ígyis-úgyis cserélni kell pár óra után. Szerintem nincs ezzel probléma.
nov. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%

Én sem mindig törlöm meg, ha szabadban pisilek. Megrázom mint ahogy a fiúk szokták, aztán ennyi.


Nyilván, amikor van rá lehetőségem akkor megtörlöm, szex előtt nedves törlővel is, vagy megmosakszom.

nov. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%
Neeem, szex előtt mindenki fürdik (kellene).
nov. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
74%
A kérdés CSAJOKHOZ szólt!
nov. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
Kösz azoknak, akik lepontozták a szex előtti tisztálkodás fontosságát.
nov. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem azt pontozták le, hanem azt, hogy valaki megveti a párját, ha izzadt. Nem 2 napos bányamunka után értette senki. Persze hogy meg kell akkor mosdani. De normális ember egy sima nap után nem gőzöl a rászaradt ürüléktől. És pl férj, feleség eleve ismerik egymást és nem visznek haza idegen aids vírust. Aki meg állatias módon hetente mással szexel, annál mindegy a mosakodás, igénytelen lesz és fertőződhet...
nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!