Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, van aki pisilés után...

Lányok, van aki pisilés után nem törli ki, nem használ WC papírt? Ez van, akinél normális?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy lánnyal, már másodszor fordul elő, hogy szabadban pisil, és nem használ se papírzsepit, se semmit... ezt más is így csinálja, vagy csak nekem fura?
nov. 25. 19:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
És én, mint 10 es, felpontozom majd a 7 est, vagy már meg is tettem. Én is elitélem a lepontozgatós egyeneket, ha olywn bátor valaki, írjon privátot ra! De ne huzza le!
nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
És nyilván attól is függ, milyen nap volt. A higiénia fontos, nagyon is. Egyetértek.
nov. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Kedves 2 es, ki mondta neked, hogy nem törlik meg ? Aki figyel, az gyakran törli, ha pl. még délelőtt van.
nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

10, de én nem vetek meg senkit, aki izzad, pisil, kakil, azt vetem meg, aki így fekszik be a párja mellé, és akar szexelni. Nem is volt izzadtságról szó.


Teljesen normális dolog, hogy nap végére nem vagyunk frissek vagy reggel büdös a szánk. Ezen nincs szégyellnivaló, tenni kell ellene.


Mellesleg kaptam privátokat, ennyit talán még soha, de hihetetlen, hogy egy puncitörlős kérdés mennyi beteget bevonz.

nov. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"Aki figyel, az gyakran törli, ha pl. még délelőtt van."


Délután miért nem?

nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
66%
Jó lenne, ha a kamus kötekedő trollok eltakarítanák magukat innen! És hagynák, hogy a rendes emberek beszélgessenek!
nov. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nekem mondod? Én nem értem, a délelőtt hogy jön ide.
nov. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!