Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az a kérdésem hogy normalis...

Az a kérdésem hogy normalis hogy mar egy fél éve nem szedem a fogamzásgátlót,de még is kesik 2 hetet a menstruációm, vagy lehet terhességről van szó?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 évig szedtem a fogamzásgátlót és fél éve hagytam abba.4-5 hónapig meg is jött a menstruációm, bár minden hónapban egyre jobban késett. Most van a 6.honap hogy mar nem szedem a gyógyszert, de viszont már 2hete késik és sokszor előjönnek a menstruációs görcsök.Az biztos hogy tesztet csinalni fogok a napokban!A megérzéseim azt mondják nem vagyok terhes.Terhességre utaló jelek sincsenek.

nov. 26. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. A fogamzásgátló szedése előtt pontos volt a ciklusod?

2. Volt védekezés nélküli szexuális aktusod?

nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem volt mindig olyan pontos a ciklusom, néha késett néha előbb megjött. Viszont ami még fontos és nem irtam le, hogy amikor el kezdtem szedni a gyógyszert, akkor majdnem 3hetig megállás nélkül véreztem, az is furcsa volt. Es igen kb 1honapja volt a parommal olyan együttlét amikor 1x nem védekeztünk, de akkor is nagyon vigyaztunk, sokszor csinaltuk igy és eddig nem volt belőle baj. A többinél vedekeztünk.
nov. 26. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Mivel a fog gatlok azoknak a noknek is adnak akiknek nem jon ossze a baba mert leallitja a petefeszek mukodeset es mikor abbahagyod ujra beindul.

Igy lehet hogy teherbe estel attol az egy alkalomtol elovaladek is boven eleg

tesztelj minden keppen

nov. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a tesztet, es azt mutatja nem vagyok terhes
nov. 28. 08:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor az valós
nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!