Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha Vaginizmusom...

Mit tegyek ha Vaginizmusom van nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
Minden egyes alkalommal nagyon szeretném az együttlétet, de emiatt mindig szörnyű és kellemetlen lesz. Kétségbe vagyok esve mi van ha nem múlik el? Tegnap este próbáltam saját magam tesztelgetni az ujjaimmal de rettenetesen nehéz volt és a második ujjnál már fájt is. (nem vagyok természetesen már szűz, és így még kétségbe ejtőbb...) Úgy érzem velem van a baj és félek ami biztos nem segít a helyzeten. Pszichológushoz járok de leginkább csak a barátom tud megnyugtatni. De folyton bele esek ebbe a hibába.

dec. 2. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Biztos, hogy vaginizmus? Én sem tágultam és nagyon fájt az együttlét, mikor elkaptam egy csúnya fertőzést, neked nem lehet, hogy ez a baj? Voltál nőgyógyásznál és volt tenyésztés is.
dec. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
Ajánlom rá a gyógynövényes boltban kapható Kamillás krémet .
dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3%
*?
dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2: vaginózissal kevered szerintem, bár arra se jó a kamilla :(


A válaszok engem is érdekelnek, mert én nem jöttem rá, hogy lehet ezen segíteni. A szexben szerencsére nincs szükségem erre a "képességre", de pl. szívesen használnék tampont.

dec. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kriston intim torna nekem segített. Hónapokig próbálkoztunk a párommal, de nem jött össze. A torna után két héttel már szexeltünk. Keress rá, vannak csoportos órák is, de egyénibe is lehet menni.
dec. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!