Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után ez normális?

Figyelt kérdés
Dienille-t szedtem kb. 9 évig, 3. hónapja hagytam abba, 29 éves vagyok. Eddig volt kétszer menzeszem, az első a ciklus 35. napjára jött meg, a második a 38.-ra, nem volt egyik se erős, a görcsölős fájdalom is 1-2 napig tartott. Viszont most a ciklusom 21. napján vagyok és már 2. napja pecsételő vérzésem, barnázásom van, viszont a “megszokott” menzeszt előre jelző fájdalom nélkül, csak az alhasam feszül, meg szurkál a petefészkem, nem érzem úgy egyáltalán, hogy ez menstruáció lenne, korainak is tűnik (bár lehet még nem állt be rendesen). Ez lehet vajon beágyazódás miatti vérzés is? Vagy szerintetek csak a hormonjaim nem álltak még be és csak a menzeszem akar megjönni?

dec. 9. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fél év is lehet az az idő, míg a hormonjaid rendeződnek. Nyugi, minden rendben van.
dec. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Fél éven belül igazából bármi előfordulhat. Az alatt rendeződni fog, ha mégsem, nyilván akkor nőgyógyászhoz érdemes fordulni.

Minden esetre ha nem védekeztek más módon, egy tesztet lehet hogy megér. Nekem gyorsan rendeződött 8 év után és a negyedik gyógyszermentes hónapban megfogant a fiam. Az volt az első védekezésmentes ciklus.

dec. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!