Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális vagy csak nekem nem?

Ez normális vagy csak nekem nem?

Figyelt kérdés
5nap késéssel ma megjött a menzeszem olyan delben. Kis barnas pirosas van a betéten. Nekem iszonyatos görcseim szoktak lenni s már akkor fáj mikor kezd megfele jönni, most semmi abszolút, hányingerem van és érzékenyebb vagyok a szagokra ami nem szokott lenni! 24 éves vagyok, pár éve volt 1-2 alkalom mikor volt hányingerem de kinőttem. Most miért lehet minden más? Nekem ami a legfurcsább a szagokra való érzékenység, s hogy nincs görcs, se semmi
dec. 14. 20:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ne ítélkezzetek nem panaszkodom, hogy most nincs görcsöm, csak furcsa mert máskor ilyenkor, már a 2. fájdalomcsillapítót vettem be
dec. 14. 20:20
 2/11 A kérdező kommentje:
Jaj és hozzátenném, tegnap este éreztem egy-egy szúró érzést a hasam aljában, s nagyon felvoltam puffadva
dec. 14. 20:21
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha élsz nemi életet csinálj egy terhességi tesztet. Ha az negatív, akkor valami mástól vannak a tüneteid, emésztési probléma, valami kisebb fertőzés stb. Ha nem múlnak akkor menj jövő héten orvoshoz.
dec. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet terhesség is?
dec. 14. 23:49
 5/11 A kérdező kommentje:
Az este tettem be egy betétet, semmi sincs rajta
dec. 15. 10:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha élsz nemi életet, még ha védekeztek is, késik a menstruáció és a megszokott vérzés helyett ilyen _drasztikusan_ gyengébb, semmilyen maszatolás van, igen, felmerül a terhesség gyanúja. Lehet sok más oka is, de csinálj egy tesztet mielőbb, akár meg akarod tartani, akár nem, jobb ha mielőbb tudod.
dec. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6. Köszönöm a párom vett ma egy tesztet, ha hazér megcsinálom
dec. 15. 11:56
 8/11 A kérdező kommentje:
Na csináltam egy tesztet, negatív, de a mensim még mindig semmi 2 kis tűhegynyi maszat van a betéten tegnap óta, az is barna
dec. 15. 14:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyeld az egyéb tüneteket a hétvégén, ha marad az alhasi fájdalom és egyebek, akkor én a helyedben elmennék jövő héten orvoshoz, nehogy aztán ügyeletre kelljen szaladgálni. :(
dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem igazan van semmi fajdalmam sem ez is furcs
dec. 15. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!