Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány nap késés férhet bele?

Hány nap késés férhet bele?

Figyelt kérdés

4 napja nem akar megjönni. Sose volt pontos havi vérzéseim.

Múlt hónapban 5 nappal hamarabb jött meg, most pedig 4 napot késik ahogyan számolom. Most járok a 32. napnál.

Van párom, akivel mindig óvszerrel védekezem. Sajnos egészségügyi okok miatt,nem lehet gyógyszert szednem. Az óvszerrel eddig sosem volt bajunk, elejétől a végig fent szokott lenni és nem tűnt fel szakadás sem. Pàrom szokta mondani, hogy 3 húzástól nem lenne bajom, de sosem kockáztatok. Szokott olyan is lenni, hogy mikor érzi elmenne akkor kiveszi es ugy megy el az óvszerban. Most viszont picit bepánikoltam mert 4 napja késik.

Gyereket még nem szeretnék, mert nem élünk még együtt.

Tesztett még nem vettem, védekezés miatt nem gondoltuk, hogy próbléma lehet. Eddig vártam hogy hátha megjön.

26 éves vagyok


dec. 29. 03:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is van, hogy egy-egy menstruáció teljesen kimarad terhesség nélkül is. Nem hiszem, hogy terhes lennél, ha megfelelően védekeztetek. Védekezés nélkül sem rögtön jön a gyerek.
dec. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont ezzel nyugtatom magamat, hogy mások évekig probálkoznak, vagy megszakìtással védekeznek és semmi. Mi meg tényleg még 1 húzásra se szoktuk levenni. Gyógyszert sajnos nem engednek a dokik, egszsegugyi problema miatt. Az tény hogy stresszes voltam/vagyok de máskor is voltam és nem maradt még ki.
dec. 29. 07:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ok nélkül ki is maradhat néha
dec. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megjött. Mindig védekezünk, nem is ertem miért paráztam be ennyire.
dec. 29. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!