Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesseg alatt előfordul...

Terhesseg alatt előfordul hogy a nemiszerv egyik fele jobban megduzzad kb dupla akkorára mint a másik?

Figyelt kérdés

Olvastam,hogy a duzzadt sötétebb nemi szerv normális, na de az is hogy az egyik oldalt sokkal nagyobb lett,mint a másik? Kb 10 hetesen lett ilyen, és most vagyok 30 hetes.

Doki nem mond semmit, vagy lemegy majd vagy nem kb ennyit 😄



jan. 1. 09:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és ugye nem marad így?
jan. 1. 09:59
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is igy volt 😊😊
jan. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

A terhesség alatt a nemi szervek területén változások következhetnek be, és a duzzanat vagy megváltozott méret normális lehet. A hormonális változások és a női reprodukciós rendszerre gyakorolt ​​hatásai miatt ezek a változások gyakoriak. Azonban minden terhesség egyedi, és minden nő testének reakciója eltérő lehet.


A nemi szervek területén előforduló duzzanatnak különféle oka lehet, beleértve a vérkeringés növekedését, a szövetekben bekövetkező változásokat és az ödéma kialakulását is. Az is lehetséges, hogy az egyik oldalon intenzívebben jelentkeznek ezek a változások, mint a másikon.


Mivel minden terhesség egyedi, és minden nő testének reakciója más lehet, fontos, hogy ha bármilyen aggodalomra okot adó változást tapasztalsz, konzultálj orvosoddal. Az orvosod meg tudja vizsgálni a terhesség során bekövetkezett változásokat, és biztosítani tudja, hogy minden rendben van.


A duzzanat mellett más tünetek, például fájdalom, viszketés vagy kivörösödés esetén is érdemes az orvosodnak beszámolni. Ha az orvosod nem mond semmit, és aggodalomra ad okot a változás, kérdezd meg őt egyértelmű válaszért vagy keress második véleményt egy másik orvostól. Az orvosodnak a terhesség alatt folyamatosan figyelemmel kell kísérnie az egészségedet, és elérhetőnek kell lennie a kérdéseidre és aggodalmaidra.

jan. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megvannak duzzadva pár hete és sötétebb.Én nem igazán vettem észre hisz nem látok le, párom mondta. 36hetes vagyok.
jan. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akinek ilyen volt, mikor múlt el?
jan. 1. 13:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem tök olyan 36 hetesen is, mint alapból. Se színre se máshogy nem változott meg szerencsére. Bár már én is csak tükörrel tudom megnézni 😄.
jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!