Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fürdés után mostanában kifolyi...

Fürdés után mostanában kifolyik pár csepp vizelet indokolatlanul. 26 éves vagyok. mi ez és hova fordulhatnék ezzel?

Figyelt kérdés
2-3 adagban folyik ki pár csepp, és semmit nem érzek belőle csak hogy folyik ki. Megszagoltam, és biztosan vizelet. Most fordult elő kb ötödjére, és most esett le hogy ez rohadtul nem természetes. Mit tehetnél ellene?😩

jan. 2. 00:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Tehetnék*
jan. 2. 00:39
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Google kereso: inkontinecia torna.

Ha ez se segit, akkor urologus.

jan. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sürgősen urológushoz.
jan. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Eppenseggel nogyogyaszhoz mennek eloszor, mert huvelyi ultrahanggal latja jol a holyagodat is, a mehedet is, rendben van-e minden. Lathatja a kotoszoveteid allapotat.

Hiaba pisiles, nogyogyasznak van koze ehhez.

jan. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Képzeljétek hpv reaktív sejtek miatt most mentem vissza a 6 hónapos szűrésemre államiba, szóval volt egy rákszűrésem, de nem jeleztek egyebet vissza. Ezt nem mondtam, hiszen csak most tudatosult, hogy ez a pár csepp sem oké. Tudom, kicsit gáz hogy ez nem esett le. De akkor valamerre elindulok ezzel. Köszönöm szépen!
jan. 2. 07:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy vizelet? Nem lehet, hogy viz kerül a hüvelybe és az folyik ki, ha felállsz? Mert a friss vizelet szagtalan...
jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De hogyhogy mindig csak fürdés után jön ki?
jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én nem tudom esküszöm. Gondoltam arra is, hogy víz, mivel szeretem áztatni magam nem 5 percig fürdök. De a szaga alapján vizeletnek érzem. :/
jan. 11. 21:30
 9/9 A kérdező kommentje:
Még jobban megfigyelem, ha előfordul legközelebb.
jan. 11. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!