Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalat gát mellett lévő...

Tapasztalat gát mellett lévő csomóval?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre magamon, az elmúlt hetekben volt kismértékű hasmenésem, amikor kidörzsölődött a fenekmnél. Hirtelen nagyon megijedtem, sajnos tanulás miatt rengeteget ülök mostanában, olvastam aranyér miatt is kialakulhat. Nem fáj, nem viszket. Ha jól olvastam proktológiára kell menni ilyen problémákkal. Valaki tudna mondani ezzel kapcsolatban valamit? ( Kérlek megértő módon, stresszes időszakban vagyok)

Köszi előre is



jan. 4. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Ez a gát mellett számomra eü végzettséggel sem értelmezhető.

Ha a végbélnyílásnál van, akkor lehet aranyér, gyulladt végbél repedés, de ha előrébb a nagyajaknál, akkor lehet Bartholin cysta.

jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, tudnál nekem még segíteni?
jan. 4. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van, nehéz értelmezni. De mivel a hasmenést írod talán aranyér a legvalószínűbb. Meg intim visszér is lehet akár a fentebb felsoroltakon kívül. Fáj? Puha?
jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 nap múlva visszahúzodott, semmi fájdalmat nem éreztem, inkább puha volt.
jan. 13. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!