Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kevés menstruáció, gyakori...

Kevés menstruáció, gyakori görcsölés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Voltam nőgyógyásznál az elmúlt fél évben 3x is. Sosem volt fertőzésem, de kétszer is szedetett Apranaxot, mert nagyon görcsöltem. Eddig 28 napra jött meg mindig a menstruációm, de akkor is max 3 napig tartott. Most az utolsó menstruációm másfél hetet késett, és kerek egy napig tartott. Azóta pedig görcsölök nagyon, megint szedem az Apranaxot. Az előbb az alhasi görccsel együtt nyomást is éreztem a végbelemnél, mintha szülni készülnék kb... (nem vagyok terhes)

Ultrahang két hónapja volt, akkor egy ciszta volt a petefészkemben, meg előtte egy hónappal is ugyanakkora volt.


Egy másik orvost kéne keresnem, mert a jelenleginek kimerül abban, hogy a hátrahajló méhem miatt görcsölök... De ez már durva tényleg.

Most éppen nyúlós folyásom van, nem fertőzés-szerű, hanem átlátszó. Mi az isten lehet ez? 31 éves vagyok egyébként...


Tehát: kevés menstruáció, erős görcsök ovukor és gyakran menzesz után is, egész alhas görcsöl, most a beleim is mintha érintettek lennének...


Volt valakinek hasonló? Annyira félek, hogy elmegyek egy másik nőgyógyászhoz mondjuk magánba, és ő is csak legyint hogy van ilyen... Eddig sosem vették komolyan a problémáimat :(


jan. 9. 17:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!