Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Manapság mennyire számít...

Manapság mennyire számít nálatok tabutémának a menstruáció?

Figyelt kérdés
Mennyire érint titeket érzékenyen a téma? Mennyire tudtok a menzeszről és az azzal kapcsolatos dolgokról könnyen beszélni? Ugyanolyan tabutéma még, mint évtizedekkel ezelőtt? Mit gondoltok?

jan. 28. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne tabutéma? Teljesen természetes dolog
jan. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is, hálásan köszönöm, hogy nem a "mensi" szót használtad, mert itt szinte mindenki így hivatkozik a havivérzésére és ettől falnak megyek... :D

A kérdésedre válaszolva, az én baráti körömben egyáltalán nem tabu, sőt a kolléganőim között sem, aminek nagyon örülök, mert nem kéne annak lennie sehol. Nem azt mondom, hogy ebédkor erről kell beszélni vagy egy délutáni kávé mellett, de amikor szóba kerül, sokan pironkodni kezdenek, hogy jaj ez nem olyan téma, amiről szívesen beszélnek. Valamennyire azt gondolom, hogy könnyebben beszélünk róla most, mint egy évtizeddel ezelőtt, de még mindig nem elég nyitottan szerintem.

jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igazán tabu már. Persze az gáz, ha valaki a "fúúú, dől belőlem a vér, eláztattam vagy 3 betétet az éjjel!"-felkiáltással libben be reggel az irodába, de titkolózni nem kell.
jan. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb semennyire.
jan. 29. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélek róla, mert felesleges téma, de nem kezelem tabuként.
jan. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy természetes női dolog. Nem kell mindenáron erről beszélni, de nem számít tabunak.
jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

#5

Szerintem nem felesleges téma csak nem mindegy, hogy hogyan hozzuk fel a témát. De érdemes róla beszélni.

jan. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!