Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egész életemben fájdalmat...

Egész életemben fájdalmat okoz a szex, van még valaki így ezen a világon..?

Figyelt kérdés

Évtizedekig éltem hüvelygyulladással, mert vakon kezeltek és nemrégiben jöttek rá, hogy multirezisztens e-coli okozza a tüneteket. (Rengeteg pénz, vizsgálat, fájdalom árán) A vizeletemben is évtizedekig volt e-coli, azt is 3 adag antibiotikummal sikerült kikezelni, mert krónikus volt. Utána volt még párszor sima e-coli a hüvelyemben, meg gomba vagy 3x, a vizeletemben is volt egy másik baci amitől felfáztam.

Ezeket kikezelték de ugyanúgy fáj a szex, folyásom van (de ez mióta eszemet tudon van), újonnan ki is repedek.

A lelki állapotom abszolut ráment erre, amíg nem kell szexelni kezdem összeszedni magam, aztán egy ilyen eset újra ez a fájdalom. Nem kívánom már a szexet sem, csak sírok miatta, nem tudok felizgulni hányingerem van az egésztől.

Soha, egyetlen fórumon sem olvastam még ilyet, mint én, gyógyulásom óta 2 alkalom volt mikor nem fájt, azt hittem álmodok hogy ennek ilyennek kéne lennie?! De azóta is csak a fájdalom van. Azt érzem emiatt leszek egyszer öngyilkos. 27 éves vagyok.



jan. 28. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
A pirula vegyszer ezt okozza , nem értenek hozzá mégis kezelnek bemesélt indokkal , jó alany vagy a gyártoknak. Keress alternatív termeszetes megoldásokat .
jan. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Évtizedekig tömtek gyógyszerekkel, egyik sem használt, mert még kenetet sem vettek. Utána derült ki, mikor már konkrét tenyésztés volt, hogy azért nem, mert már multirezisztens volt a baci. Az első antibiotikum kúrától amire érzékeny volt a coli, el is múlt. Nyilván a másik 8-tól nem múlt el előtte, mivel rezisztens volt rá..

A természetes megoldások nagyon jók kiegészítésként, megelőzésképp, de maguktól semmit nem érnek egy konkrét fertőzés esetén. Sok mindent kipróbáltam, én is sokáig bíztam benne, de rá kellett jönnöm a természet patikájához már akkor nyúl az ember, amikor más már nem használ. És sosem értem el velük konkrét változást, akik ezt állítják, azok is csak a hittel tartják életbe ezt.. azért köszönöm a válaszod.

jan. 28. 17:00
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem erre, ha van megoldás, azt neked kell megtalálnod. A dokikat nem érdekli, amit nem tudsz max. 3 tőmondatban összefoglalni és amire nem használ a 3 kedvenc gyógyszerük.
jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én arra gondolok, hogy ha a fertőzést végre sikerült is kikezelni, a hüvelyflórád tönkrement a hosszú évek alatt, és ez nem áll helyre magától, sem néhány vény nélkül kapható kúptól, ezért van a folyás, fájdalom, hüvelyszárazság, repedés stb. És gyanítom, hogy most már - teljesen érthető módon - pszichésen is rá vagy feszülve, hiszen tudod, hogy fájni fog.


Ugyanahhoz a nőgyógyászhoz jársz vagy mindig más kezel? Ő/ők mit mondtak/javasoltak? Egy olyan orvost kellene találni, aki komolyan veszi ezt a részét a problémának és segít rendbe tenni a hüvelyflórád, ami sajnos várhatóan nem egy pár hónapos procedúra lesz. Mondjuk egy hormonvizsgálat sem ártana - elképzelhető, hogy hormonális okokból eleve problémák voltak a hüvelyflóráddal, azért tudott egyáltalán kialakulni a fertőzés és aztán spirálisan egyre rosszabb lett a helyzet?

jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kenet szerint rendesen van a Lactobacillus flóra, tisztasági fok is I.-es. Hormonvizsgálat is volt fél éve minden tökéletes volt. Voltam ételintolerancia teszten is ott sem volt semmi gond. Ultrahang oké. Méhszájsebem volt anno de azt már akkor műtötték és a nyoma sem látszik.

Már csak egy dokihoz járok aki kikezelt ennyi év után, a többit nem jellemezném.

Papíron elértem azt, hogy minden rendben legyen, azt hittem a fájdalom is emiatt van. Ami félig igaz hiszen a fájdalom is "elviselhetőbb" lett, de még mindig van. Nagyon. Igen sajnos pszichésen is teljesen offos vagyok ami miatt nem hibáztatom magam csoda hogy ép ésszel ezeket kibírtam.

Azt sem tudom pszichés jelleggel kihez forduljak, régen kevés vagyok egyedül, szexuálpszichológus egyrészt marha drága másrészt... nagyon kínos nekem. Nem tudom egy ember aki ezért pénzt kap, tud-e nekem segíteni.

jan. 28. 23:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor is fáj ha pl. önkielégítés közben magadnak próbálsz benyúlni, esetleg valami segédeszközzel? Nedvesedsz rendesen az előjáték során? Fix partnered van, vagy alkalmiak?


Megfelelő síkosítás és türelem, olyan partnerrel, aki mondjuk nem ragaszkodik a behatoláshoz, amíg nem jössz rendbe teljesen. Mert minden egyes rossz élmény azt erősíti, hogy a szex fájdalmas, rossz, szóval nálad inkább arra kellene gyúrni, hogy a szex az jó, orgazmus, ellazulás stb.


Igen, drága a magánpszichológus, TB alapon ingyenes, bár ott nem biztos hogy van olyan, aki e területen járatos. Kínosan semmiképpen ne érezd magad, elképzelni nem tudod, hogy egy szakember a tiédnél mennyivel meredekebb sztorikat hall, és azért a fájdalmas együttlét - mint jelenség - nem egy extrém ritka dolog, viszonylag sok nő szenved tőle.

jan. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Na ezért nem kellett volna se műszálas, sem tanga bugyit hordani. A kakilás utáni mosakodás fontosságát meg nem is említem


Kitartást neked, és jobbulást!

jan. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7: Szerinted ha évtizedekig él valaki gyulladással, fájdalommal, folyással, majd tangát hordok, meg nem mosakszok kakilás után? Szerinted annyira hülye vagyok, hogy nem tartok be MINDENT, ezek után? Ha ennyin múlna, gondolod már meggyógyultam volna, nem?

Pont az ilyen emberek miatt érzem magam reménytelennek, legalább az segítene ha valaki lenne ilyen helyzetben mint én mert a hülye tanácsoktól nem érzem magam jobban, és akinek alapból annyi gondja van hogy évente elkap max. egy gombát igazából fogalma sincs más miket él át a másik. Sokszor úgy érzem egy férfi, akinek fogalma sincs, jobban megért mint egy nőtársam, akinél leragadtunk annál hogy "hát ne hordj tangát".

Mindenesetre köszönöm azért, hogy mrgpróbáltál segíteni.


6: Ugyan az a partnerem van szüzességem elvesztése óta. Próbálkozik ő, de elég reménytelen vagyok, képtelen vagyok már ellazulni. Anno ha ellazultam is fájt, szóval érted..

Igen akkor is égetett ha magamnak nyúltam be, szóval azt nem is szoktam.

jan. 29. 11:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!