Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogy nem vagyok...

Miért van az, hogy nem vagyok felfázva de néha egy kicsit csíp a vizeletem?

Figyelt kérdés
Voltam már ezzel orvosnál, előfordult már többször, hogy felfázás után, 5 napos antibiotikum kúra elteltével is még fájt néha a vizeletem, megnézte és nem talált benne semmit, azt mondta hogy nincs begyulladva és semmi egyéb. Most is ez van, de most nem volt előtte felfázás, nem kell gyakran pisilem, nem görcsöl a hasam, normál színű és szagú a vizeletem, de mégis csíp szinte az összes pisilésnél. Olvastam, hogy a hormonális fogamzásgátló az támadja a nőnek a leggyengébb szervét és nekem az a húgyhólyagom. Vajon akkor az lenne a probléma, hogy a fogamzásgátló miatt fáj? Tri-regolt szedek

jan. 31. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Én nem tudom, van-e hozzá köze vagy sem, de ezt a nőgyógyász úgysem fogja megerősíteni, mert neki nemez az érdeke. Sajnálom.


Ph-t is nézett a vizeletedben? Nem lehet, hogy túl savas?

Vagy buta elképzelés, de nem lehet, hogy ahol pisilsz, körülötte van megsérülve valahol?

Esetleg hosszabb probiotikum kúra nem segítene?

Vagy ha belülről érzel fájdalmat, szerintem keress másik orvost.

jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is sűrűn előfordult régen. Aztán elkezdtem kizárólag lactacydot használni és azóta minden oké. Ha te eddig nem így tetted, próbáld ki!
jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Minden nap lactacyddal mosom magam. Fontos számomra az intim higénia de ugyanúgy felfázok
jan. 31. 22:22
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

Szedtem, állandóan minden szr bajom volt, hüvelyflóra nulla, szárazság, fertőzésekre fogékonyság... stb.


Nem kell gyógyszert szedni, ha tüneteket okoz.

febr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!