Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek nem ajánlott fogamzásgát...

Kinek nem ajánlott fogamzásgátlót szedni? 20/L

Figyelt kérdés
Sokat olvastam a mellekhatasokrol, elegge ijesztonek tunik. Alapvetoen egeszseges vagyok hala istennek, nincsen semmi betegsegem. En eleg sokaig ciciztem, ezzel is jo lett az immunrendszerem. Noverem pl nem cicizett csak nagyon keveset, es lett neki boven baja sajnos. De megis szed fogamzasgatlot es nincs baja tole. En most szeretnem elkezdeni szedni. Alapvetoen nekem a menstruaciommal van/volt baj, elso nap olyan szinten tud fajni a hasam hogy megmozdulni nem tudok, reszketet es hanyingerem van, megy a hasam, elgyengulok a fajdalomtol. Volt hogy kesett ket hetet, elobb jott stb, de annak tudtam be hogy meg nem allt be teljesen. Amugy 13 eves korom ota menstrualok. Miota leerettsegiztem majusban, es elkezdtem dolgozni, azota ugy szedem be a fajdalomcsillapitot (apranax dolo) hogy amikor megjon mar egybol beveszem, es nem varom meg hogy elkezdjen fajni a hasam. Igy egesz jol turom, tudok dolgozni is. Kicsit gyengebb vagyok de teljesen elviselheto. Szeretnem a fogamzasgatlot mert van parom, de nem tudom mennyire lenne “veszelyes” nekem
febr. 1. 07:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nőgyógyásszal konzultálj. Megvizsgál, esetleg elküld vérvételre vagy vizsgálatokra megnézni, hogy van e pl trombózis hajlamod. Ő majd megmondja ezek alapján, hogy szedhetsz-e és ha igen melyik fajta lenne jó neked
febr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!