Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alvászavar? Vagy mi lehet a gond?

Alvászavar? Vagy mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Ritkán, de néha mikor hirtelen elalszom utána 1-2 óra múlva hirtelen felébredek, és olyan furcsa érzés van bennem, nem tudom megmagyarázni. Plusz olyan érzés mintha már órákat aludtam volna. Mintha a kezem zsibbadna, de utána vissza alszom...

Az utóbbi időkben sok a stressz az életemben, talán emiatt van? Napközben is olyan, mintha a gyomromban egy zsáknyi ideg lenne, még ha adott pillanatban nincs semmi, talán mélyen belül bennem van? És már tartok előre, hogy na most mi lesz? Nyugodt nap lesz vagy megint feszültség, sírás...


febr. 1. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy, mióta áll ez fenn?
febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet a stressz, ami ezt okozza...

Fontos lenne tudni mióta áll fenn, valami biztosan kiváltotta.

febr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pár hónapja, de ugye nem rendszeres szerencsére. Magán életem eléggé változékony, van amikor nyugis van amikor tele van stresszel, vitával. Ilyen szempontból most nem könnyű az életem.
febr. 1. 20:43
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A stressz lehet az egyik oka.


(Egyébként egy vérvétel hasznos lenne, nincs-e valami vitamin hiány például, vagy pajzsmirigy probléma, az is okozhat alvás zavart.)

febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!