Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a gond velem?

Mi lehet a gond velem?

Figyelt kérdés

Amikor kimegyek a szabadba(már attól is szorongok), és süt a Nap, akkor ahogy ér engem egyre gyengébb vagyok, egyre kimerültebb. Nagyon hamar teljesen elgyengülök, és már menni se tudok. Akkor értelemszerűen ott maradok ahol voltam, ha még mindig ér engem a napfény, akkor hamar elájulok. Hordok napszemüveget, de alig segít valamit. Ez kb 2 hónapja áll fenn, azóta egyedül nem megyek ki fél óránál hosszabb időre a lakásból. Egyszer már egy találkozón elájultam emiatt. Volt egy hely, ahova leültünk, egy pad. Azért néztem ki mert árnyékos helyen volt. Leültünk, 1 perccel később telibe kapott minket a Nap, és elájultam tőle néhány perc után. Sajnos elmenni nem volt már erőm, mikor éreztem, hogy ér a napfény. Szerencsére nem voltam akkor egyedül, és mikor magamhoz tértem, az ő illatát éreztem elsőnek. :)

De akkor is, miért van ez?


Aludni is csak nappal tudok, rengeteg altató se segít



2019. júl. 23. 03:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%

Vámpír vagy cigány

Költözz a román hegyekbe

2019. júl. 23. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Budapesti magyar vagyok! Nem kisebbségi. Bár mire is kellett volna számítsak.. vámpírságra nincs kivizsgálás ha jól tudom🤨
2019. júl. 23. 03:37
 3/22 anonim ***** válasza:

Mondom hogy vámpír vagy.

Szerinted különben miért szívná ki az energiád a nap?

Nem csoda hogy napszemüveg nem segít rajtad, láttál már vámpírt napszemüvegben? Ha ilyen egyszerű lenne csak azt hordanának.


Szerintem te unatkozó lelkisérült vagy azért ájuldozol a naptól. Egy teljes vérképet kérj azért a háziorvosodtól, amennyiben vérszegénység okozza a tüneteid ki fog derülni, vérnyomásod mérd meg.

Ha ezek rendben vannak vámpír vagy

2019. júl. 23. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy léteznek(csak mert már legalább 5-en vámpíroztak le). Akkor miért lennék az ? Az elmúlt 2 hónapban senki se harapott meg vagy ilyen urban legend-ek.
2019. júl. 23. 03:49
 5/22 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy amikor nappal alszol ki harap meg?

viccet félretéve létezik ilyen beteség, amikor valaki hő hatására elájul. vérnyomás ingadozással függ össze.

azért mondom hogy méregesd meg a vérnyomásod diló.

de szerintem te vámpír vagy

2019. júl. 23. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Kezdésnek pl. próbáld ki hogy nem csapod szét magad barbiturátokkal, mert az jól leveri a vérnyomást.
2019. júl. 23. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
A hő nem baj, csak a napfény. Amúgy meg rámijesztettél, mert tényleg sokat alszom nappal.. de emeletes ház. És labor tesztemen minden rendben, nemrég kérte a háziorvos, hogy csináltassak
2019. júl. 23. 03:56
 8/22 A kérdező kommentje:
Semmi barbiturát. Az olyanokat már kivonták az addiktív potenciáljuk miatt
2019. júl. 23. 03:58
 9/22 anonim ***** válasza:

Pszichológiai alapon beájulgatsz, ezzel nem lehet mit csinálni.

Mondanám hogy igyál kávét mielőtt kimész de attól csak mégjobban szoronganál.

Vagy valami extrém ritka neurológiai betegség (az gyakoribb ha valaki melegben elájul, az hogy fényre igen ritka)vagy valamiért most éppen ez a hepped hogy elgyengülsz a naptól.

2019. júl. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Miért írogattad, hogy vámpír vagyok? Voltak mellette érveid, és elhittem! Akkor most mégse? Vagy mi?
2019. júl. 23. 04:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!