Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítenéttek melyik nőgyógyasz...

Segítenéttek melyik nőgyógyaszati vizsgálat kell nekem?

Figyelt kérdés

Nem voltam még, de már 25 vagyok. Szűz és oltva HPV ellen.


3féle ajánlatuk van:


Nőgyógy vizsgálat+citológia+uh


Előbbi + CIN tech


Legfelső + CIN tech + HPV full spektrum szűrés


Azért ide írok mert a másikban nem jön válasz.


febr. 3. 11:30
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Szerintetrk elsőre nőhöz vagy férfihoz? Pasik óvatosak? Nőként lehet fura lenne, hogy egy nő turkál bennem. Mintha valami leszbi dolog lenne.
febr. 3. 11:31
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szűz vagy, egyelőre egészen biztosan nincs szükséged sem HPV szűrésre, sem CIN tech vizsgálatra,...
febr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Bőven elég az első.

Változó, hogy ki melyik nemet preferálja, mindkettőből lehet óvatos és bunkó is. Én úgy vagyok, mint te, inkább pasi turkáljon bennem, ha már muszáj, de terhesség alatt ügyeleten volt már többször nő is. Nem volt más, akkor egyáltalán nem az érdekelt. Biztos meg lehet szokni azt is.

febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Első elég lesz. Mindenképp maszekhoz menj. Férfi vagy nő, te döntsd el. Valaki az egyiket, valaki a másikat preferálja jobban. Velem eddig a férfiak normálisabbak voltak.
febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Férfi normálisabb? Elmondanád a tapasztalatod? Lehet, hogy akkor férfi lesz. Köszönöm!
febr. 3. 11:56
 6/14 A kérdező kommentje:
Illetve arra is kíváncsi lennék, hogy miért hangoztatják, hogy mindenképp maszekhoz. Ugyanaz a személy van államiban is. Ott mit csinál máshogy mint magánban?
febr. 3. 12:04
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem a két női nőgyógyász, akihez kerültem normálisabb és óvatosabb volt, mint a férfiak. Az egyikhez jártam is utána (dr. Antritter Zsófia) csak elköltöztünk.

40 éves vagyok, de a legtöbb nőgyógyászati vizsgálat nekem a mai napig kellemetlen, mert nem óvatosak a legtöbben. Sajnos.

febr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát ez fasza. Akkor minek adjak ki 40 ezret? Nem tudom, hogy államiba vagy magánba menjek.:(
febr. 3. 12:22
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

#8! Először járj utána, hogy milyen az állami. Igazad van, lehet az is jó. Én sokáig csak oda jártam egy öreg bácsihoz. Aztán ő mar nem dolgozott, akkor egy másik, kicsit fiatalabb, de öreg bácsihoz. Nem volt vele baj, de kicsit szenilis, és állami na. Viszont nagy a szaktudása és a tapasztalata.

Aztán véletlenül lett egy magán is. Ő még nagyon fiatal, tapasztalatlan, de még nem kiégett, nagyon empatikus és nem mellesleg gyönyörű 🤣 Ő aztán óvatos. Még elnézést is kér, amikor bedugja az eszközt😁 Őt mondjuk nem ajánlom, tuti beleszeretnél.🤣 Így nekem most ideális. Van egy korszerű, fiatal szem és egy nagy tapasztalatú, kiegészítik egymást.

#3

febr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Leírod a nevét? Nekem jó lesz az óvatos fiatal.
febr. 3. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!