Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítenéttek melyik nőgyógyasz...

Segítenéttek melyik nőgyógyaszati vizsgálat kell nekem?

Figyelt kérdés

Nem voltam még, de már 25 vagyok. Szűz és oltva HPV ellen.


3féle ajánlatuk van:


Nőgyógy vizsgálat+citológia+uh


Előbbi + CIN tech


Legfelső + CIN tech + HPV full spektrum szűrés


Azért ide írok mert a másikban nem jön válasz.


febr. 3. 11:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján egyikre sincs igazán szükséged. Nem élsz nemi életed, van hpv oltásod. Én nem mennék.
febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
44%
Miért, akkor nem kell rákszűrésre járnia? Szűzeknél nem akulhat ki?
febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#10! Azt meghiszem, hogy jó lenne, de nem, ez nem a reklám helye.😁

Amúgy lehet, hogy nem is csinálnak rákszűrést, itt az oldalon láttam múltkor, hogy valakinél azt írták a papírra, hogy rákszűrést nem végeztek, mert szűz.

Egyébként biztos kialakulhat, de elenyésző az esélye. Vagy 80-90 százalékban HPV okozza, azt meg nem kapja el a semmitől, főleg, hogy oltva is van.

#9

febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
82%
Miért lenne leszbi dolog ha női orvosod van? Élvezni szeretnéd a vizsgálatot vagy szeretnéd megvizsgáltatni magad? Szerencsére ezek a vizsgálatok gyorsak, szerintem kérdezd meg az ismerőseidet kit ajánlanak és ennyi. Nem kell túlgörcsölni a dolgot.
febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!