Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet h azért jött előbb a...

Lehet h azért jött előbb a mensim mert mostanában kezdtem el szexuális életet élni?

Figyelt kérdés
20 éves lány vavyok. Az utolsó menstruációm január 11-én kezdődött. Ezután kezdtem el szexuális életet élni, volt orgazmusom is többször, úgyhogy a lábam remegett. Az ovuláció a naptár szerint zajlott és lett volna még nyolc nap hogy megjöjjön a mensim, viszont tegnap éjjel megjött amit nagyon furcsáltam. Olvastam hogy lehet terhesség előjele de csak akkor ha pecsételő vérzés, nekem rendesen megvan és megvannak a menstruációs tünetek is. Alapvetően rendszeres a mestruációm, néha késik vagy előbb jön de csak pár napot, ezért furcsáltam a nyolc napot most.
febr. 3. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Ne hívjátok már mensinek az Isten szerelmére, olyan gáz!!!!

Másrészről van, aki terhesen is menstruál pár hónapig. Védekeztetek? Mert ha igen, akkor nincs okod aggodalomra, ha nem, akkor érdemes lehet tesztet venni. Amúgy meg 20 éves vagy, ilyenkor még előfordulhat, hogy össze-vissza jön meg.

febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel védekeztetek? Mert a fogamzásgátló mellett gyakran előfordul áttöréses vérzés 2 menzesz között.
febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gumival
febr. 3. 20:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajod. Néha előfordulhat 8 nap csúszás. Nekem 25-28 napos a ciklusom. Decemberben a 21. napra jött meg. Aztán januárban meg a 30. napra... Előfordul néha az ilyesmi.

27N

febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
1 es, de, mensinek hívjuk es az Ur Szent Nevet ne igy hasznald. A hazassag elotti szex bun, nem is kicsit es igenytelen felelotlen dolog!
febr. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
5-ös, ez attól függ, miben hisz valaki. Egy vallásos gondolhatja így, de amúgy nem számít bűnnek, csak az ő hite szerint.
febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Egy betegem egyszer mensinek hívta a vizsgálat során a havivérzését, szívem szerint kivágtam volna a rendelőből.
febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7-es: Na, hozzád se szívesen mennék. Egyes kifejezések engem is irritálnak, de emiatt nem lennék azért mérges a betegre.

Amúgy engem a pocaklakó, babaprojekt, törp kifejezések irritálnak, a tejfakasztó bulitól (a kifejezéstől és a jelenségtől is) meg egyenesen falra mászhatnékom van.

febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!