Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha suliban, vagy munkahelyen...

Ha suliban, vagy munkahelyen betétet kell cserélni, viszitek az egész neszeszert a mosdóba, vagy csak a betétet?

Figyelt kérdés
Ki meritek venni a kollégák, vagy csoporttársak, osztálytársak között a betétet (vagy tampont) a táskából és csak a cseredarabot viszitek ki a kezetekben? Vagy viszitek ilyenkor az egész neszeszert vagy táskát mindennel együtt a mosdóba?

febr. 8. 09:31
1 2
 1/12 Hovarju ***** válasza:
100%
Én egy (néha akár kettőt is) cseredarabot a nadrágzsebemben tartok ilyenkor.
febr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában csak a betétet. Nincs mit szégyellni benne, de nem lobogtatva közlekedek vele.
febr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne merné valaki? Ez teljesen természetes dolog.

De a legtöbben zsebbe készítenek egy-két cserére valót, úgy a legegyszerübb.

febr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Még a Facebookra is kiírom, hogy éppen hova megyek mit csinálni és mi van a kezemben vagy a nesszeszeremben, vazzz...
febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Metionin ***** válasza:
72%
Simán kiviszem a kezemben, a kutya se figyeli, mindenki a monitorját nézi úgyis. Egyszer láttam én is, ahogy valaki viszi de csak mert véletlenül arrafelé bambultam, semmi különös nem volt benne. Neszesszert általában ebéd után visznek, akik fogat mosnak, sminket igazítanak.
febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Berakom a nadragomba arra az iodre mig kimegyek vele. Vagy pulcsi ujjába

Szerintem "gázabb" az egesz neszeszert vinni mert onnantol full egyertelmu

febr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: neszesszert, mert abban van kézfertőtlenítő is (nem mindig töltik után a folyékony szappant), meg tampon, hátha inkább azt cserélnék, mint betétet - ez random, amikor látványosan kevesebb már a vér, akkor tamponra vátltok, mert kényelmesebb.
febr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Igen, tudom sajnos, hogy ha edukálnánk az embereket, valahogy rávezetnénk arra, hogy ilyen kérdéseknek (se) nincs itt a helye, legyen már annyi az emberben, hogy a természetes dolgokon nem szorongunk. De hát a tárasadalomnak nem ez az érdeke. A gondolkodó ember mindig ellenség lesz. Mert azt nem lehet irányítani.
febr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
27%
7 es vagyok, ne lepontozzál hanem írj rám, legyél bátor! Igazam volt, letörölték az akkori 5 ös valaszát, már nincs fent, aki most 5 ös, az a 6 os volt, ne pontozz le, igazam volt.
febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igyekszek ugy kivenni a taskambol hogy eppen ne legyen a kornyekembe ferfi.. nok nem zavarnak.. de minap volt hogy amikor vettem ki a taskambol egy ferfi kollega pont arra jott.. illedelmesen elfordult es mintha nem latott semmit se.. szerencsere ez munkahelyen mar nornalisan kezelik
febr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!