Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha suliban, vagy munkahelyen...

Ha suliban, vagy munkahelyen betétet kell cserélni, viszitek az egész neszeszert a mosdóba, vagy csak a betétet?

Figyelt kérdés
Ki meritek venni a kollégák, vagy csoporttársak, osztálytársak között a betétet (vagy tampont) a táskából és csak a cseredarabot viszitek ki a kezetekben? Vagy viszitek ilyenkor az egész neszeszert vagy táskát mindennel együtt a mosdóba?

febr. 8. 09:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Suliban nagyon féltem, hogy meglátják a fiúk, gyakran inkább az egész sulis táskát bevittem a wc-be vagy a pad alatt betettem egy betétet a zsebembe de csak ha nem volt mellettem senki.


Most egyetemen, intelligens felnőtt férfiak között egyáltalán nem érdekel ha bárki megtudja, hogy menstruálok - persze én se lobogtatom, de ha emiatt lemondok valamit akkor Pl. simán megmondom, hogy fáj a hasam a menstruáció miatt. Most is kiveszem a táskából és beteszem a zsebembe, de nem érdekel hogy ki látja.

febr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én simán kiviszem a betétet a szoknyám zsebébe vagy ha nincs a szoknyámnak zsebe akkor a kezembe. és ha meglátja valaki mi van? semmi. ez egy tök természetes dolog.
febr. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!