Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyás menstruáció után?

Barna folyás menstruáció után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sosem volt velem ilyen még. 18 éves vagyok, lassan 7 éve szenvedek a menstruációval.

Tavaly nyáron a menstuációs időszakom lecsökkent 4 napra, utána 3 napra, majd ezek váltogatták egymást. Előző alkalommal 2 napos volt, max 1 nap barna folyással egyből utána. Most 2 napig volt szintén meg (szombat-vasárnap) hétfőn folyás nélkül elmúlt. Ma délután tapasztaltam pisilés közben, hogy kicsit barnás színe van a wc papírnak, észrevettem, hogy barna a folyásom. Elvileg vasárnap kéne a termékeny időszakomnak elkezdődnie.

Párommal aktívak vagyunk, volt már olyan hogy aktus után véreztem, de utána rá 1-2 órával el is múlt.

Normális ez?



#menstruáció #barna folyás #menstruációután
febr. 8. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom de a menszesz után biztos lehet barna folyás. Ráadásul lehet hogy a menstruáció eleve tud ilyen furcsa lenni.
febr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a barna "folyás" inkább még a menstruáció lehet, pontosabban annak a lecsengése, normális, hogy nem egyik napról a másikra szűnik meg az erős vérzés, mintha elvágták volna.
febr. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!