Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek 8 évesen elkezdett...

Akinek 8 évesen elkezdett nőni a melle, mikor jött meg az első vérzése? Várható, h szőrösödés, fehérfolyás megindulásakor jön meg neki, vagy volt már olyan, akinek egyből ilyenkor megjött?

Figyelt kérdés
febr. 17. 08:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Van egy sorrend, nem egyből jön minden csőstül.
febr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Az se mindegy, hogy valóban a pubertás ütött be, vagy csak kissé chubby a lány és zsírcicit növeszt.
febr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Vékony, és UH-on azt mondták, h mirigyes lett neki, elkezdett nőni és beindultak a petefészkek.
febr. 17. 08:43
 4/29 anonim ***** válasza:
62%
És azt nem mondták, hogy innen még 2-6 év? A mellnövekedés az 1. szint és 5 szint van a serdülőkorban, picurboszi? Egyáltalán miért rohangálsz vele állandóan orvoshoz?
febr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Nekem 9 évesen kezdődött el a látható fejlődés, 10 évesen jött meg a menstruációm. Szerintem azért kb 1 év általában szokott lenni a kettő között, de nem tudom ez kire mennyire igaz általánosságban, nincs lányom, se lánytestvérem.
febr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül.
febr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Én is kb 1 évre gondoltam, csak rosszul tettem fel a kérdést. Nagyobbik lányom 13, neki és nekem más volt a sorrend. Nem a mellünk kezdett el nőni, emiatt kérdem, hogy várható-e hamarosan vérzés, vagy szépen végigmegy a folyamat....??

Mert nekem először bugyi alatt lett szőr, kb. 12 évesen, utána lett fehérfolyás, és rá 1 évre vérzés, 14 évesen. Hónaljszőr meg csak ezután. A nagyobbiknak is ugyanez, még nem jött meg neki. Teljesen össze vagyok zavarodva, hogy egy 8 évest hogy készítsek fel erre.

UH-ra azért vittem, mert a gyerekorvos azt mondta, ha ütés miatt lett fájdalmas és duzzadt, akkor 2-3 hét múlva el fog múlni, de ha nem múlik, akkor a nemi érés mellett lehet ciszta vagy tályog is, amit ki kell szedetni, de ezt csak UH-val lehet megállapítani. Szóval nem kell minden mondatomba belekötni, nem veszekedni jöttem ide, hanem választ kapni, ha esetleg vkinél így volt a serdülés.

Köszönöm.

febr. 17. 10:02
 8/29 A kérdező kommentje:
4-es, leírnád az 5 szintet?
febr. 17. 10:04
 9/29 A kérdező kommentje:
Bár, ha az első a mellek növekedése, akkor a nagyobbik lányom és én azt a sorrendet egyből borítottuk is.... :-)
febr. 17. 10:09
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem borítottátok, mert ez biológiai sorrend. Max nem volt látványos, de senki nem mondta, hogy nagyra is nő, mielőtt megjönne. Van akinek annyi, hogy egy-két napig bizsereg, amit el is felejt.
febr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!