Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen az első nőgyógyászati...

Milyen az első nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés
17 vagyok, és anyukám mondta, hogy elmehetnék nőgyógyászhoz, fogamzásgátlót feliratni. Nekem ez lesz az első vizsgálatom, és nem tudom,hogy hogyan fog ez zajlani. Anyukámnak muszáj bent lennie?, mert nem szeretném. És mennyire fáj először egy vizsgálat? A barátommal próbálkoztunk párszor a szexszel, de csak a makkja ment be. Nem akar tovább... Ezt is mondhatom a dokinak, nem fog hülyének nézni, hogy fogamzásgátló tabletta felírása miatt megyek be, de ezzel a panasszal is mennék? Áprilisban kaptam időpontot, így lehet, hogy ez a kis problémám addigra megszűnik? Sajnálom, hogyha tudatlannak, gyerekesnek tűnök, de fogalmam sincs, hogy hogyan megy ez. Anyukámat még nem szívesen avatnám be ennyire a magánéletembe.

febr. 19. 19:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Vaginizmusod lehet, azért nem sikerül a közösülés. Az a hüvelygörcs orvosi neve. (Még nálam is előfordul, mikor nem vagyok nyugodt a párom közelében.)


Tapasz? Mire gondolhatott az, aki ezt írta?

febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De a vaginizmus az pszichológiai betegség. Azt a nőgyógyász nem tudja gyógyítani sztem.
febr. 22. 10:26
 13/15 anonim ***** válasza:

Használjatok síkosítót

A tapasz meg elvileg valami olyan, hogy bárhová magadra ragaszthatod és az véd meg a nem kívánt terhességtől.

De egyébként meg én is kb 17 éves korom óta szedek fogamzásgátlót, ez már több mint 2 éve és semmi bajom. Ha rendszeresen jársz vizsgálatokra akkor nem hinném, hogy annyira veszélyes lenne mint amennyire mondják.

febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Használunk sikositót, de nem sokat segít.

Abban a tapaszban meg nem nagyon bíznék😅

febr. 22. 18:35
 15/15 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ellazulni, csókolgasson előtte jó sokáig. Beszélgessetek a szexről, a lényeg hogy lazulj. Egyébként 13-as vagyok, és nekem is vannak ilyen problémáim hogy nem megy be, pedig már nem is vagyok szűz 😅 nálunk a sikosító sokat segített viszont most már azért megy nélküle is fájdalommentesen. Tényleg annyi a titka hogy ne stresszelj rá, a szorongás sok rossz dolgot kivált belőled
febr. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!