Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez ugye durva túlzás, amit a...

Ez ugye durva túlzás, amit a brit tudósok írnak - "végre orvosi megállapítást nyert, hogy a menstruáció alatti hasfájás – lehet olyan fájdalmas, mint egy szívroham. John Guillebaud: görcsös fájdalom majdnem olyan szörnyű, mint egy szívinfarktus”? 30F

Figyelt kérdés
febr. 21. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Az egészséges esetben nem. De vannak olyan (egész gyakori) betegségek, ahol elképzelhetőnek tartom
febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Mivel van olyan, hogy valakinek szinte fájdalom nélkül van infarktusa, és olyan is, akinek nagyon fáj a menstruáció, akár még igaz is lehet.
febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

dehogy túlzás:D de persze akinek nincs menstruációs görcse, az szerint minden nő hisztis, és gyenge...


Szerinted az milyen fájdalom, amitől mozdulni sem bír az ember??

febr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Én el tudom hinni. Vannak akik elájulnak a fájástól. Láttam ilyet saját szememmel
febr. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Ami fájni tud, az fájhat kicsit is, meg fájhat veszettül is, szóval végső soron ez egy ilyen "nesze semmi" megállapítás.
febr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!