Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciszta miatt kimaradt a...

Ciszta miatt kimaradt a menstruációm, most pedig 11 napja tart elég erős darabos . Van megoldás?

Figyelt kérdés

Szoval január 1-én volt meg legutobb és febr 13-án jött meg, nagyon intenziven, még mindig intenziv és darabos.

Külföldön tartozkodom. Ami van nálam az rutascorbin vastabletta cvitamin cataflam, ezeket szedem pár napja. Nem tudom meddig várhatok, azon gondolkodom hétfőn elindulok haza Magyarországra mert orvoshoz kell mennem ha igy halad. Nagyon félek .. rettegek.. a sirás kerülget hogy nem múlik. Orvosnal voltam már hasonlo kimarado mensivel hormont javasol de nem szedhetek fogamzas gátlót, mikor megprobáltuk extrém vastag lett a nyálkahártya és küret lett belőle.

Az a baj hogy nem birom ezt már sokáig.. nincs valami természetes dolog ami segithetne?


febr. 24. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális orvos, kivizsgálás segíthetne. Endokrinológus-nőgyógyászt keress fel mielőbb, a hormonproblémára nem a fogamzásgátló a megoldás. :( Honnan tudod, hogy ciszta miatt maradt ki? Külföldön miért nem tudsz orvoshoz menni?
febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
December közepén otthon voltam voltam orvosnál, mert tudtam utazom el hosszabb időre.
febr. 24. 21:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs csak eu kártyám, mivel nem itt élek csak hosszabb időre kijöttem
febr. 24. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!