Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van jó praktika?

Van jó praktika?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Annyit szeretnék kérdezni hogy tudnátok ajánlani hajhullásra és hajnövesztésre praktikákat? Pl:vitamin és haj ápoló dolgokat.😊

Kollagént akartam szedni de a védőnőm azt mondta hogy szoptatás alatt nem lehet.Ez igaz?

Másik problémám az hogy nagyon lefogytam, voltam teljes laborvizsgálaton szerencsére minden rendben van. De hízni szeretnék. Étvágyam se a legjobb szóval valami olyasmi kéne ami meghozza az étvágyam. B6 vitamint szedek. Plusz az c+d vitamint és az elevit szoptatós vitamint is.

Gondoltam fehérje porra is ami adna egy kis pluszt.

Köszönöm szépen a segítséget! 🤗


febr. 25. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Es nem lehet, hogy valami ètelintoleranciad van?

Egyébkent nekem annakidején a hajhullasra es növesztéste a patikaban kapható Ricinus olaj vált be.

Én úgy alkalmaztam, hogy 2 evőkanál olaj, egy kis hajàpoló (kb 1 evőkanál) illetve 2 nyers tojás. Ezt összekevertem és jól belemasszíroztam a fejbőrömbe, illetve vègig a hajhosszàn. Egy éjjelre rajta hagytam. Vmi puha törölközőt lazàn tegyél rá, hogy ne legyen olajos a pàrnád. Màsnap alaposan ki kell mosni, vagy 4 öblítéssel és a hajvégekre még hasznàlj vmi nem kiöblítendő hajolajat.Nekem kb 1-1,5 cm hajnövekedést jelentett havonta. Illetve a hajhullasra is jó volt.

És én még kúraszerűen pluszba szedtem hozzà biovanne-t. 3 hónapig szedtem, utána 3 hónapig nem..stb.

febr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy heti 2x alkalmaztam.
febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😊 A biovanne-ra rá olvasok hogy lehet e szedni szoptatás alatt 😁 mert én eddig egyiket se mertem szedni. De hátha jó lesz.
febr. 25. 19:52
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én amióta életmódot váltottam, rengeteg paradicsomot eszek, illetve tojást. A fodrászom mindig mondja, hogy jönnek a többnél több babahajak.. kiemeltem neki ezt a 2 ételt, véleménye szerint nagyon jó a hajnak :)

Syoss sampont is szívből ajánlom, nagyon pozitív tapasztalatom van a termékkel és a balzsammal kapcsolatban. Próbáld meg, hátha neked is bejön valamelyik.

febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1-2 vagyok.

Gondolom akkor kisbabad van es még szopizik? (A vitamin miatt gondolom, amit írtàl)

Ugyan nemem még nincs babám, de láttam màs hölgyeknél, hogy a szopizás időszaka alatt fogytak.

Am nekem is bajos volt régen a hízás. Elsg sovány voltam.170 cm, 50 kiló. Nekem se volt túl nagy az étvàgyam.

Én ugy tudtam 3 év alatt egeszségesen 15 kilót hízni, hogy rá kellett vennem magam az evesre. Beterveztem, hogy 1 bap 5x eszek, odafigyelve a zöldségre, gyümire, tejtermekre is. Illetve heti 4 alkalommal tormáztam. Alkalmanként 1 óra. Egyébként ez még az étvàgyon is segít. Gondolom azért kicsi mellett ez nehezebb, de ha már fél órat tudsz tornàzni az is jó🙂 illetve én kiegészítettem torna napokon az étkezésemet, este 1 fél liter szénhidrát sékkel.

Az megdobta kicsit. Nem hàjasodni akartam leginkább. Így, amit felszedtem 15kg jó nagy része izom lett. Később fehérje-szénhidrátot ittam (ne ess velük túlzasba, ha csak nem testépítő akarsz lenni😃) Én a BiotecUSA termèkét hasznàltam, de ebben nem vagyok szakértő. Meg voltam vele elégedve, ezért nem is keresgettem màst.

febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesírási hibàkert (vicces, de a manikűrösöm nem tudott fogadni es kb karmaim vannak, nehéz vele telón pötyögni)😃
febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ja és mèg az fontos, nekem ezt doki mondta, hogy ne mindenféle samponnal mossam a hajam. Nyàron mindig speckósat kell hasznàlnom, mert a meleg miatt elgombàsodik a fejbőröm, de ezen küvül én mindig a Garnier fructis aloevera hair food-ot hasznàlom és annak a nagy kerekdonozos hajpakolását. Egyébként a hajpakolast soha ne kend a fejbőrre (kivéve a ricinus kombót, amit fentebb írtam, de ott is csak azért kell, hogy jobban kenhető legyen az olaj), mert zsíros hatasa marad.

Bocsi, hogy ilyen sokat írtam, de nem minden jutott eszembe azonnal😃

febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen a szoptatás is tuti közre játszik. De az a baj hogy alig van étvágyam. Próbálok többször enni. 😊 Huu a torna az sajnos nem megy még 🙈 de később szeretnék majd edzeni járni.

Köszönöm szépen a sok sok segítséget! 😁

Ui: körmös szitu nekem is ismerős 😄🤗

febr. 25. 20:26
 9/13 anonim ***** válasza:

Persze, mindent csak úgy és akkor csinàlj, ha van rá időd. Mert pluszba stresszeled magad miatta. És persze most a kis babó a fontos!!

Igen, már 4 hetes a körmöm☹️

Masfél hete kellett volna nennem csak lemondta a manikűrös.

És eléggé féltem is, mert nekem ez a saját körmöm es zsak zselé van rajta. Félek, hogy letöröm. Pl utàlok gumikesztyűbe mosogatni, de mist inkább hasznàlom. Penteken tud fogadni😔

febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Huu addig még van idő. Elkezdett fel levegősödni? 🙈

Gumi kesztyűben tényleg rossz mosogatni 😄🙈

febr. 25. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!