Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van jó praktika?

Van jó praktika?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Annyit szeretnék kérdezni hogy tudnátok ajánlani hajhullásra és hajnövesztésre praktikákat? Pl:vitamin és haj ápoló dolgokat.😊

Kollagént akartam szedni de a védőnőm azt mondta hogy szoptatás alatt nem lehet.Ez igaz?

Másik problémám az hogy nagyon lefogytam, voltam teljes laborvizsgálaton szerencsére minden rendben van. De hízni szeretnék. Étvágyam se a legjobb szóval valami olyasmi kéne ami meghozza az étvágyam. B6 vitamint szedek. Plusz az c+d vitamint és az elevit szoptatós vitamint is.

Gondoltam fehérje porra is ami adna egy kis pluszt.

Köszönöm szépen a segítséget! 🤗


febr. 25. 19:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Neem még nem levegős, de sz egyiket sikerült perepeszteni. Arra próbálok nagyon vigyàzni. Na, de ha letörik, akkor most pici körmöm lesz. Am se túl nagyra szoktam csinàltatni, de azért 4 hét alatt nagyra nő..😔
febr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kitartás! 😁😊 Köszönöm szépen a segítséget!
febr. 25. 21:17
 13/13 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit! Bàrmikor!

Ha bármilyen kérdésed még lenne privátba is írhatsz nyugodtan. (28, lány vagyok)🙂

Remélem bevàlik majd!! Jó hajnövesztést! És jó egészséget!

febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!