Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó estét! Sziasztok! Mi...

Jó estét! Sziasztok! Mi okozhatja az emlő váladékot?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok ! A jobb mellemből nyomásra(egy csatornából) fehér váladék ürül.(jelenleg menstruálok) A bimbó udvarban kisebb csomót is észlelek. Ami most hogy többször nyomtam meg fáj is egy kicsit. Külső változást nem észleltem. Nem is fáj csak most, hogy megnyomtam.

(Tudni kell hogy a kiskutyám néha játszásában véletlenül oda szokott lépni!)

Szerintetek aggódnom kellene emiatt? Tapasztalt már valaki ilyesmit?



febr. 25. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Néha velem is megesett ilyesmi, de nagyon kevés folyadék volt. Jellemzően a túl magas prolaktinszint okozhatja az indokolatlan tejtermelést. Érdemes lenne nőgyógyásznak említeni és kérj hormonvizsgálatot is. Mammográfia a kifejezett mellvizsgálat, sajnos úgy tudom ez egyelőre csak magánban érhető el Magyarországon.
febr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ui..: Megnyomtam most ismét ilyen vizesebb fehér váladék jött és egy szőrszál féle ugrott ki a váladékkal együtt!
febr. 25. 23:27
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod ha nem enyhül egy pár napon belül mindenképp megnézetem!
febr. 25. 23:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem betokosodott egy szőrszálad és kiszedted. A legtöbb nőnek van is néhány szőrszála a mellén, ezek csúnyán be tudnak gyulladni. 1-es voltam és nekem is volt ilyenem, genny, víz és vér is távozik bedugult szőrszálak kinyomásakor simán.
febr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És szerinted ez okozhat csomót is mert szinte majdnem ott van a csomó ahonnan jön ez a váladék?!

Egyébként magas prolaktinszintnél egyik tünet sem jellemző rám. Menstruációmmal sem volt baj sosem.

febr. 25. 23:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak kisebb-nagyobb csomók a mellében amikkel semmi baj ha nem fájnak. Érett, felnőtt nőknek nem tejtermelő tejmirigyei megvannak, ezeket egészséges állapotban is ki lehet tapintani, leginkább a mell alján. De sajnos csak az orvos tud eleget mondani, hogy nálad mi is volt ez. Olyan is előfordul h 1 db tejmirigy begyullad. Szoptatáskor szinte az összes egyszerre és az nagyon fájdalmas, lázzal járó állapot.
febr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!
febr. 25. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!