Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja ezt a vérzést és...

Mi okozhatja ezt a vérzést és fájdalmat?

Figyelt kérdés

Február 9én voltam nőgyógyásznál aki egy bevérzett cisztát vett észre nálam,azt mondta, hogy nincs vele teendő,fel fog szívódni,nem látott benne kóros áramlást,sima ciszta. Volt gomba is sajnos,ez nálam valamiért visszatérő dolog,gyakran küzdök vele,természetesen kezelve lett.

A menstruációm most csak február 21től 23ig tartott,tegnap volt az első együttlét az utóbbi pár hét betegeskedésem után.(szedtem antibiotikumot is)

Éreztem,hogy enyhe fájdalmaim voltak közben,tompa,szúró. Reggel meg mikor felkeltem véreztem is(élénk piros volt,nem menstruáció jellegű)ezt a wcn vettem észre,ami egy pisilés után köddé is vált.

Viszont azóta is görcsölget ,nyilallgat az alhasam.

Ezt a ciszta csinálhatja,ha még nem szívodott fel vagy esetleg a gomba az antibiotikum miatt visszatért és felszállt a fertőzés? Vagy normális ez,hogy menstruáció után pár nappal még van ilyen vérzés illetve alhasi fájdalom?

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítő válaszokat!


febr. 27. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Én fertőzésre gondolnék.

Párod volt már orvosnál? Vettek kenetet? Ha visszatérő probléma van, akkor mindkettőtöknek el kell menni orvoshoz.

Meg az is fontos, hogy van-e bármilyen betegség, gyógyszer, aminek ehhez köze lehet. Pl. cukorbetegeknél nagyon gyakori.

febr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!