Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Égeti a bőröm a betét, mit...

Égeti a bőröm a betét, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos ebben a ciklusban folyamatosan betétet használtam, mivel hüvelykúpot kellett alkalmaznom kb két hétig, most a harmadikra megjött, de már nem bírja a bőröm a betétet, nagyon dörzsöli a bőröm. Pisilés után már a wc papír is dörzsölt..Sajnos egy hét alatt is fent szokott állni a probléma, de akkor még kibírom. Tampont nem hasznalhatok most. Mit tegyek?

márc. 1. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy mosható betétet vagy mensibugyit rre az időszakra. Az pamut és puha.

Nekem pont ezek miatt kensibugyim van (tampont nem szeretem) és megváltás.

Mensibugyit már a dmben is lehet venni szóval kinnyen beszerezheto. Szeirntem sokat segtene a komforterzeteden

márc. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Ugyanezen okból váltottam mosható mensibugyira (thisisredy). Nekem nagyon jól bevált.
márc. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Esetleg próbálj ki másfajta betétet. Pl. A Libresse betétek nagyon jók.
márc. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%

En ilyenkor leteszek magam ala 3 torolkozot es egy felaldozhato nadragban alszom. Hogy legalább este ne dörzsöljön semmi.

Amúgy a hosszútávú megoldást nekem is a redy bugyi jelentette.

márc. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugodtam, hogy nem csak én szenvedek ettől. Kicsit ódzkodom ezektől a mosható dolgoktól, higiéniai okokból, kollégistakent a mosás sem mindig azonnal oldható meg, ráadásul ebben az esetben jó lenne diszkréten szárítani... Szivesen olvasgatnek ki hogyan oldaná meg 😊
márc. 3. 10:48
 6/9 A kérdező kommentje:

Illetve sajnos a libressebe úgy érzem csak pang a vér, soká szívja fel, emiatt alwayst használok az erősebb napokon, de ez nagyon műanyagos érzetű.

Mivel kenhetem ezt az égett területet? Sudocream, bepanthen, mi lenne rá megfelelő?

márc. 3. 10:52
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

Csak úgy lehet ha nem szégyelled hogy nő vagy és menstruálsz.

Sudocrem, bepanthen, neogranormon egyformán jó lehet

márc. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A műanyagos Always felejtős, attól sokmindenkinek baja van. Inkább cseréld gyakrabban, ha úgy érzed, hogy pl. a Libresse kevesebbet bír, de mindenképp pamutot használj.
márc. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, váltottam most, illetve már gyengébb a vérzés és éjszakára nem használok. Mostmár sokkal jobbnak érzem, abbamaradt a viszketés, égő érzés
márc. 4. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!