Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen magas tesztoszteron...

Ilyen magas tesztoszteron szinttel teherbeesés?

Figyelt kérdés

Babaprojektben vagyunk, így számos kivizsgáláson vagyok túl. Inzulin rezisztencia derült ki nem rég, pajzsmirigy-trombózis panel rendben.

3. napi női hormon levételen voltam ma, amiből 1 eredmény jött meg, az a totál tesztoszteron. Az eredményem 4,51!!! lett. A tartomány 0,3-2,6.

Volt valakinek hasonlóan magas? :(

Kapott rá gyógyszert? Az IR miatt tartom a diétát és sportolok is. Ezzel az eredménnyel is fogok dokihoz vissza menni de addig valaki valamit tud mondani esetleg? Ez abszolut akadályozza a teherbeesést? Köszönöm előre is!



márc. 5. 18:51
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Szia kedves utolsó! Itt vagy még? Megjött a 3. napi hormonlabor eredményem is, gondoltam ki kérem a véleményed! :)


progeszteron 1.94 nmol/l

ösztradiol 122.0 pmol/l

LH 4.42 mIU/ml

FSH 4.91 mIU/ml

prolaktin 250 uIU/mL

TSH 1.4

tesztoszteron 4.51

márc. 12. 09:54
 22/30 anonim ***** válasza:
Szia! Itt vagyok, bár a 3. napihoz nem igazán értek, ebben sajnos nem tudok segíteni. :( De pozitív, hogy nem nőtt a TSH és nem nőtt a tesztoszteron, valamint a prolaktin sem magas! :)
márc. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Szuper, egyebkent igen, boven a tartomanyban maradt a tobbi halisten. Koszonom! :))
márc. 12. 15:41
 24/30 anonim ***** válasza:
Szívesen, majd mesélj! :)
márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Szia! Kepzeld, megjött a 21. napi eredmény. Meglepő móson a tesztoszteron itt már lement 1.44-re.

A prolaktin is 250-ről 154-re.

A progeszteronom 3. napin 1.94 volt, a 21. napin pedig 28.

Ez jó szerinted?

márc. 29. 07:17
 26/30 anonim ***** válasza:
Szia, hát ezek nagyon szuper hírek!!!! :) Nagyon örülök neked! Igen, ezek már jók.
márc. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

De jóóóó! :))))

köszönöm szépen minden válaszod!❤️

márc. 29. 12:44
 28/30 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! 🩷
márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Ha még itt vagy.. ma pozitív lett a tesztem. 9. dpo. Reménykedünk.. :)

márc. 30. 18:59
 30/30 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon-nagyon szorítok, örülök!!! 🩷
márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!